На постійному контролі органів прокуратури перебувають кримінальні провадження, в яких кримінальні правопорушення вчинено відносно дітей. Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку.

Про це інформують у пресслужбі прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 60-річний мешканець  м. Черкаси, 07 вересня 2020 року, близько 18 години 00 хвилин, познайомився з неповнолітньою, якій в цьому році виповнилося лише 14 років та запропонував повечеряти в кафе, під час спілкування в закладі чоловік схиляв її до вживання алкоголю та вчиняв розпусні дії.

З урахуванням показів очевидців, особу було затримано на місці події і в подальшому 08.09.2020 правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 156 КК України, (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку).

На даний час до Соснівського районного суду м. Черкаси скеровано клопотання про обрання зловмиснику запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Довідково: санкція вказаного злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Фото тематичне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *