Відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області оголосило конкурс зимової спортивної фотографії для дітей і дорослих. 

Про це повідомили на сторінці Відділення НОК України в Черкаській області.

“Олімпійському осередку Черкащини стало цікаво, наскільки активно черкащани проводять свої зими. Це можуть бути пробіжки, пірнання в крижану воду, гра в сніжки, катання на гірках чи інші зимові активності, які дозволяють корисно та в русі проводити дозвілля на вулиці в зимовий період, до того ж в період пандемії”, – зазначають на сторінці НОК.

Конкурс проводиться в двох вікових категоріях:

  • учасники до 16 років;
  • учасники старші 16 років.

Сюжети світлин мають бути на такі теми: олімпійський рух, фізична культура, спорт, активне дозвілля тощо, але обов’язково взимку на свіжому повітрі.

Всі фотографії, які подаються на конкурс, мають бути зробленими упродовж зими 2020-2021 року, оригінальними і вільними від прав третьої сторони.

Надсилати фото потрібно на електронну адресу: cherkassy-nok@ukr.net. Також необхідно вказати: ім’я, прізвище та вік фотографа, контактний номер телефону, а також дату та місце, де було зроблено фото.

Всі фотографії повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати таким вимогам: файл у форматі JPEG, не менше, ніж 2400 на 3600 пікселів; колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі. Переможці отримають відзнаки та олімпійські подарунки. Фотороботи приймаються до 28 лютого 2021 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *