Уманській міській раді стало відомо, що громадянка Малихіна Оксана Борисівна ті інші невстановлені особи – власники нежитлових приміщень, розташованих на земельних ділянках державної власності, які перебувають в управлінні Міністерства оборони України (територія колишнього ДП Рубін) проводять зустрічі з підприємцями та збирають кошти у розмірі 240 000 доларів США.

Про це повідомляє Виконком Уманської Міської Ради на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нет описания фото.
Нет описания фото.
Нет описания фото.
На изображении может находиться: текст «11:55 < поиск LTE править M малихина оксана борисивна написать вызов видео почта телефон +380(67)1713140 31 заметки отправить сообщение поделиться контактом добавить в избранные избранные недавние контакты клавиши 00 автоответчик»
Нет описания фото.

Їх начебто планують передати службовим особам Уманської міської ради, Міністерству оборони України та народному депутату України Яценку Антону Володимировичу для “вирішення” питання передачі земельних ділянок, орієнтовною площею 28 га у комунальну, а потім приватну власність підприємців, які є власниками майна, розташованому на зазначеній території.

При цьому, громадянка Малихіна демонструє підприємцям документ під назвою “меморандум про співпрацю”, який начебто в майбутньому мають укласти між Уманським міським головою Плетньовою Іриною Григорівною, народним депутатом України Яценком Антоном Володимировичем та підприємцями.

Цей так званий документ нібито підтверджує домовленості.

ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЄМО, ЩО МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПЛЕТНЬОВА ІРИНА ГРИГОРІВНА ТА СЛУЖБОВІ ОСОБИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ НЕ ПІДПИСУВАЛИ ЖОДНИХ МЕМОРАНДУМІВ З БУДЬ-ЯКИМИ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ!” – ВИКОНКОМ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Вони не мають жодного відношення до збору коштів громадянкою Малихіною та іншими невстановленими особами з метою вирішення питання передачі земельних ділянок колишнього ДП Рубін.

Крім того, заявляємо, що дії Малихіної та інших невстановлених осіб містять склад злочину, передбаченого ст. 369 Кримінального кодексу України.

А саме, пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.

Відповідні заяви про злочин підготовлено та передано правоохоронним органам.

Фото тематичне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *