Новостворений музей кораблів в Умані ввійшов до Національного реєстру рекордів України за найбільшу кількість макетів історичних кораблів на одній локації.

В Умані є музей-рекордсмен!

Про це на своїй повідомив один із ініціаторів створення музею кораблівнародний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Радий, що на оновленій набережній вдалось відкрити цей унікальний об’єкт, який став родзинкою набережної Осташівського ставу“, – зазначив парламентар.

Ідея відкриття музею належить керівнику громадської приймальні Антона Яценка в місті Умань, кандидату на посаду Уманського міського голови від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ірина Плетньова.

А виготовив експонати для музею уманчанин Николай Чистик, який теж представляє політсилу “ЗА МАЙБУТНЄ“.

Музей кораблів в Умані ввійшов до Національного реєстру рекордів України (ВІДЕО)

Поки в музеї представлено 7 моделей кораблів, а саме:

  • “Титанік”;
  • французький флейт “Анжеліка”;
  • козацька чайка;
  • римська бірема ІІІ ст до нашої ери;
  • бригантина “Секрет”;
  • корабель «Вікторія»;
  • дитяче містечко у вигляді піратського човна «Чорна перлина».

Народний обранець зазначив, що це тільки перша частина колекції. У подальшому планується розширення та поповнення іншими моделями кораблів, які відображатимуть історію кораблебудування від давніх часів до нашого часу.

Впевнений, завдяки новоствореному музею зросте туристична привабливість міста Умань!” – додав законотворець.

Він зазначив, що спільно з Іриною Плетньовою вони будуть і надалі розвивати Умань.

Нагадаємо, музей кораблів було відкрито 4 вересня за ініціативи народного депутата України Антона Яценка та керівника його громадської приймальні в місті Умань Ірини Плетньової. Реалізував проєкт уманчанин Микола Чистик. До цього за ініціативи Антона Яценка було оновлено набережну Осташівського ставу. Відкриття відбулось 13 липня 2019 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *