19 лютого за дорученням Уманського міського голови Ірини Плетньової працівниками інспекції благоустрою, податкової інспекції та Уманського відділу поліції було проведено перевірку:

– павільйону №11 (кіоску), у якому незаконно продавали алкогольні напої, по вул. Максима Залізяка 1Б у мікрорайоні «Міщанка»;

– торговельної точки, на якій продавали цигарки, що навпроти Уманського центрального ринку по вул. Небесної Сотні.

В Умані триває боротьба з незаконною торгівлею алкоголем та тютюновими виробами

Про це повідомляє Виконком Уманської Міської Ради на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Відомо, що у результаті перевірки було встановлено осіб порушників, серед яких 23-річний одесит, який приїхав до Умані продавати цигарки та уманчанка, яка продавала алкоголь.

Було вилучено такі товари:

– 1168 пачок тютюнових виробів;

– стіл, з якого здійснювався продаж цигарок;

– 9.8 л коньяку;

– 2.1 л горілки;

– 2.5 л горілки самогону.

Правоохоронцями було складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

ЗАКРИТО незаконну торговельну точку зі збуту алкоголю та сигарет навпроти Уманського центрального ринку

Санкція статті передбачає накладення штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виторгу, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Торговельну точку навпроти Уманського центрального ринку по вул. Небесної Сотні було закрито.

Штраф по протоколу щодо незаконної торгівлі алкоголем у кіоску на вул. Максима Залізяка 1Б має винести суд.

Згідно з ст. 164-5. 5 Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір штрафу становитиме від 3400 грн до 10200 грн.

Попередня міська влада ніяк не реагувала на численні скарги громадян щодо закриття незаконних торговельних точок, на яких здійснювався збут алкоголю та сигарет.

Тож наразі міська влада наводить лад у цьому питанні.

Найближчим часом Уманською міською радою буде подано заяву до суду щодо позбавлення ліцензії на здійснення підприємницької діяльності у кіоску по вул. Залізяка 1Б, у тому числі анулювання ліцензії на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та подальшого закриття цього кіоску.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *