Жителі Лозівка, Будища та садового товариства “Дружба” повідомляють, що такої кількості комах не було ніколи.

Про це повідомляють на сайті «Суспільне.юа»

За словами черкащанки Тетяни Музичко, ні захисна сітка на дверях, ані сітки на вікнах від мух не рятують.

– Навіть просто приготувати їжу – нерви здають. Ще важче – погодувати дитину та поїсти самим. Тільки щось поставиш – відразу рій мух, – зазначила Тетяна Музиченко.

Появу такої кількості мух дачники пов’язують із діяльності місцевої птахофабрики.

– Щоранку, між третьою і п’ятою годиною, вони щось викидають. Ми думаємо, що це “Перемога Нова”. Пахне так, ніби з якихось гнилосних ям, – повідомила черкащанка Валентина Прилуцька.

Підприємство свою причетність до нашестя мух заперечили. Начальник служби безпеки Володимир коментувати ситуацію відмовився. Лише сказав, що за мух вони не відповідають, і щоб зверталися із листом, тоді будуть коментувати.

Із проханням провести перевірку на дотримання підприємством санітарного законодавства, дачники написали колективне звернення на ім’я очільника області та начальників Державної екологічної інспекції Центрального округу і управління Держпродспоживслужби регіону. За словами першого заступника начальника державної екологічної інспекції Сергія Поліщука, наразі вирішується питання про проведення позапланової перевірки підприємства.

– Ця заява буде прийнята в роботу. Буде сформована довідка і направлена на Державну екологічну інспекцію України, щоб взяти погодження і провести позапланову перевірку цього суб’єкта господарювання, – повідомив Сергій Поліщук.

За словами Сергія Поліщука про результати перевірки поінформують заявників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *