У суботу, 10 липня, Уманський міський голова Ірина Плетньова провела зустрічі із мешканцями вулиць Новоуманська та Оксамитова.

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, на открытом воздухе и дерево)

Про це повідомляє Виконавчий комітет Уманської міської ради на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Жителі цих вулиць подякували Ірині Плетньовій за те, що вперше біля їхніх будинків з’являться нові асфальтовані дороги та вони комфортно зможуть добиратись до власних домівок.

Адже на днях було завершено капітальний ремонт дороги по вулиці Новоуманській. Також буде зроблено тротуар. А до 20 липня буде проведено мережу вуличного освітлення.

Зауважимо, ремонт доріг здійснюється при співпраці Уманського міського голови Ірини Плетньової з народном депутатом України Антоном Яценком та головою Черкаської обласної адміністрації Олександром Скічком.

Додамо, що раніше на вулиці Новоуманській взагалі не було освітлення. Мешканці роками звертались до попередньої міської влади щодо вирішення даного питання.

Лише з приходом нової влади, вдалось вирішити це питання і скоро буде встановлено сучасні LED-світильники.

Возможно, это изображение (дерево и дорога)
Возможно, это изображение (дорога)

Нагадаємо, протягом цього року буде виконано капітальний ремонт доріг на 35 вулицях та провулках Уманської територіальної громади, до якої входять м. Умань та с. Полянецьке.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *