Завершується ремонт дороги М–12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка на ділянці від села Оксанина Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю та між селищем Бабанка і селом Гродзеве.

Про це проінформував народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

На ділянці дороги від села Оксанина до кордону з Кіровоградською областю завершується ремонт дороги (ФОТО)

Протяжність відремонтованих ділянок – 7,3 км.

“ВДЯЧНИЙ ГОЛОВІ УКРАВТОДОРУ АЛЕКСАНДР КУБРАКОВ, ГОЛОВІ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР СКІЧКО ЗА СПІВПРАЦЮ В ЦЬОМУ ПИТАННІ”, – ПРОКОМЕНТУВАВ НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ.

Нет описания фото.

Антон Яценко, як народний депутат, є співавтором Закону №1763-VIII від 17.11.2016 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі» (про Дорожній фонд).

Нет описания фото.

Закон був прийнятий ще у 2016 році у Верховній Раді України минулого скликання.

Нет описания фото.
Возможно, это изображение (текст «запозиченнями державного агентства автомобльних дорг украйни в обсязй 19 274 083,1 млрд грн. разом цим, укравтодор опрацьовуе питання щодо залучення додаткового фнансу ування для виконання ремонтно-будивельних робіт на автомобльних дорогах загального користування державного значення, разі видлення якого плануеться провести реконструкцю автомобльной дороги M-12 стрий тернопль кропивницький знам'янка янка (через винницю) на делянцо км 576 368 -KM 583 поточний середний ремонт автомобльной дороги M-12 стрий тернопль -кропивницький знам янка (через внницю) на делянцо км 543+396 550+833 продовжити виконання ремонтних poбiT на автомобльний дорози H-16 золотоноша черкаси- -смила умань. 3 повагою міністра дмитро абрамович наталя грива»)

Саме завдяки цьому Закону в декілька разів було збільшено фінансування на ремонт доріг в Україні та, безпосередньо в Черкаській області.

Нет описания фото.
Нет описания фото.
Возможно, это изображение (текст «враховуючи зазначене, роботи покращення проёзного стану зазначених y вашому звернени автомобльних дорг плануеться забезпечити за рахунок коштов на поточний дрбний ремонт та експлуатацйне утримання. 3 повагою в.о.голови V. luhr новак кисіль287-01- апарат верховной рали украйни впспужб 16C14 2018 10002 пдпис)»)

Зауважимо, протягом останніх 4-х років за зверненням народного обранця було відремонтовано понад 40 км цієї дороги М–12, яку раніше називали «дорогою смерті».

Антон Яценко зауважив, що і надалі буде працювати над вирішенням проблеми ремонту доріг.

Нагадаємо, за зверненням парламентаря на дорозі Умань – Кочубіївка – Верхнячка на ділянках при в’їзді в село Городецьке розпочато ремонтні роботи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *