Правоохоронці відкрили кримінальні провадження на двох жителів Драбівського району. Ті навесні цього року не з’явилися у військову частину для проходження строкової служби.

Про це повідомив Олег Петров під час брифінгу, присвяченому осінньому призову на Черкащині.

— На сьогодні на цих юнаків відкриті кримінальні провадження. Проводяться слідчі дії, але рішення стосовно провини та покарання ще не винесене, — зазначив заступник військового комісара Черкаської області Олег Петров.

Також він зазначив, що зараз іде робота з наповнення бази осіб, які ухиляються від проходження строкової служби.

— Визначати, хто підлягає розшуку через ухиляння від осіннього призову, будемо наприкінці призову. Тому що юнаки, які не приходять на медкомісію після отримання першої повістки, отримують її повторно. Тому поки що ми збираємо базу людей, які злісно уникають служби в армії. Потім ми передамо матеріали до органів Національної поліції щодо проведення розшукових дій, — пояснив Олег Петров.

Імовірно, що особам, які потраплять у цей список, буде заборонений виїзд за кордон. Окрім цього вони можуть бути притягнуті і до іншої відповідальності чи покарання.

Також військовослужбовець зазначив, що «відловлювати за руки» працівники військкомату нікого не будуть.

— Працівники обласного комісаріату діють виключно у рамках закону. Ми проводимо пояснювальні бесіди щодо того, чому не потрібно ухилятися від строкової служби. Але розшукові дії проводять працівники Нацполіції, — розповів військовий.

Фото тематичне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *