Двоє чоловіків і двоє жінок протягом 4-5 липня втонули на водоймах області. Про це повідомляє прессекретарка Обласного центру екстреної меддопомоги Ірина Назарок, пишуть на сайті «Суспільне. Новини».

Так, 4 липня в селі Сагунівка Черкаського району місцеві жителі дістали з води 45-річного чоловіка. Медики проводили серцево-легеневу реанімацію. Але повернути чоловіка до життя їм не вдалося. Ще один випадок з летальним результатом стався 4 липня на водоймі в селі Чехівка Чорнобаївського району. Там по приїзду швидкої, довелось констатувати смерть 39-річного чоловіка, якого довго шукали під водою.

Того ж дня в селі Таганча Канівського району 27-річний чоловік після пірнання отримав перелом шийного відділу хребта. Його у важкому стані медики доправили до Канівської ЦРЛ.

5 липня в селі Тимошівка, що у Маньківському районі дві жінки з двома дітьми попливли на середину ставка на матраці, але той перевернувся. Жінки намагалися врятувати дітей. Їм на допомогу кинулися з берега чоловіки. Діти залишились живі. Але порятунок обійшовся ціною життя обох жінок 36-ти та 40-ка років.

Зі слів Ірини Назарок, більшість трагічних випадків трапляється через недотримання правил безпеки на воді, а медики, вкладаючи в порятунок всі сили, не завжди можуть допомогти.

Фото тематичне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *