4 вересня в Уманській центральній міській лікарні запрацювали сучасний комп’ютерний томограф (КТ)Siemens Somatom go Top  і сучасний цифровий рентген апарат New Oriental 1000 MC. 

Комп’ютерний томограф дозволяє на ранніх стадіях діагностувати інсульт, пневмонію та інші захворювання у пацієнтів. 

За допомогою цифрового рентген апарата  можна швидко, безпечно, безболісно і точно обстежити легені, череп, ключиці, хребет, суглоби, органи черевної порожнини, тощо.

Жителі Уманського району можуть пройти безкоштовну діагностику, так само як і жителі міста Умань.

Діагностика безкоштовна для усіх жителів нинішнього Уманського району, до якого входять:

м. Умань;

колишній Уманський район;

Христинівський район;

Монастирищенський район;

Жашківський район;

Маньківський район.

Забезпечити лікарню сучасним обладнанням вдалось завдяки наполегливій роботі Уманського міського голови Ірини Плетньової, народного депутата України Антона Яценка при співпраці з головою Черкаської обласної державної адміністрації Олександром Скічком.

Як зробити КТ?

Жителі Уманського району можуть пройти обстеження на КТ БЕЗКОШТОВНО після того, як сімейний лікар направить на консультацію до невролога будь-якої лікарні (наприклад, міська або районна) з Уманського району. Має бути електронне направлення!

Це стосується будь-яких обстежень, крім випадків, коли пацієнт з підозрою на пневмонію самостійно прибув до відділення екстреної медичної допомоги

➡️ Якщо є електронне направлення від сімейного лікаря, при підозрі на COVID-19, пневмонію, обстеження на КТ проводиться після консультації з пульмонологом будь-якої лікарні з Уманського району. Якщо пацієнтів доставлено бригадами швидкої медичної допомоги або, їм буде зроблено БЕЗКОШТОВНЕ КТ обстеження.

➡️ Пацієнти з пневмонією чи іншим важким захворюванням, які потребують невідкладної медичної допомоги, можуть у будь-який час самостійно звернутись до лікаря приймального відділення екстреної медичної допомоги Уманської центральної міської лікарні. Він дасть електронне направлення на БЕЗКОШТОВНУ діагностику.

➡️ Якщо пацієнт за власним бажанням хоче пройти КТ, без направлення, тоді така послуга буде платною, крім випадків коли пацієнт прибув сам з підозрою на пневмонію

Наразі розробляються розцінки. Вони будуть дешевші, ніж в приватних клініках. Найближчим часом їх буде оприлюднено.

Як зробити рентген?

На цифровий рентген направляють на БЕЗОПЛАТНІЙ основі сімейні лікарі, травматологи всього Уманського району. Вони видають електронне направлення.

➡️ Якщо пацієнтів доставлено бригадами швидкої медичної допомоги або, їм буде зроблено БЕЗКОШТОВНЕ рентген обстеження.

➡️ Пацієнти з пневмонією чи іншим важким захворюванням, які потребують невідкладної медичної допомоги, можуть у будь-який час самостійно звернутись до лікаря приймального відділення екстреної медичної допомоги Уманської центральної міської лікарні. Він дасть електронне направлення на БЕЗКОШТОВНУ діагностику.

➡️ Якщо пацієнт за власним бажанням  хоче зробити рентген, без направлення, тоді така послуга буде платною. Крім випадків , коли пацієнт прибув сам з підозрою на пневмонію.

Наразі розробляються розцінки. Вони будуть набагато дешевші, ніж в приватних клініках. Найближчим часом їх буде оприлюднено.

Звертаємо вашу увагу на те, що це різні апарати, розташовані в окремих кабінетах!

Обстеження різні!

Адреса: м. Умань, вул. Шевченка 50, Уманська центральна міська лікарня, 1 поверх терапевтичного корпусу (5-ти поверхова будівля), відділення екстреної медичної допомоги.

Графік роботи:

ЦІЛОДОБОВО 24/7 (для пацієнтів, які потребують невідкладної допомоги)

з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 16:00 (планова діагностика за попереднім записом).

Для зручності пацієнтів, які хочуть пройти планову діагностику за попереднім записом, від сьогодні запрацював довідковий центр.

Телефони:

+38 (066) 753-95-12;

+38 (098) 988-99-71.

Графік роботи довідкового центру: з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 15:00.

Інформацію про обстеження можна отримати, як у роздрукованому вигляді, так і на флешку.

“Умань стала містом, в якому є один з кращих комп`ютерних томографів у Черкаській області та сучасний цифровий рентген-апарат.

Це прорив у медицині Умані!” — заявив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook

Нагадаємо, Уманська станція швидкої медичної допомоги отримала новий автомобіль швидкої медичної допомоги!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *