На сьогоднішній день в Україні відсутній ефективний ринок збуту молочної продукції. Молоко у селян скуповують дешевше, ніж воду.

На проблему відреагував народний депутат України Антон Яценко, який отримував багато звернень від селян з приводу цього.

«Вважаю, що це знущання та приниження людей, які займаються веденням сільського господарства. Адже для більшості селян продаж молока є основним заробітком», – прокоментував народний обранець на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Парламентар неодноразово звертався до Голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва щодо врегулювання ринку молока і молочної продукції. Але жодних кроків ним так і не було зроблено.

За словами народного депутата, замість того, щоб вирішувати важливі питання, які хвилюють людей, пан Терентьєв ставив на посади своїх знайомих.

Наприклад, головою Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України призначив Юлію Чемич, яка працювала за принципом «свій – чужий» і займалась «обілечуванням» бізнесу.

3 липня на пленарному засіданні Верховної Ради України Антон Яценко порушив цю проблему. А також закликав народних депутатів проголосувати за проєкт Постанови №3784 «Про звільнення Терентьєва Ю.О. з посади Голови Антимонопольного комітету України».

А пан Терентьєв навіть не спромігся прийти на пленарне засідання, як і 5 років тому, під час свого призначення. А це, на думку парламентаря, вкотре свідчить про те, що йому наплювати на Верховну Раду, селян та весь український народ.

«Радий, що колеги-депутати підтримали та проголосували за проєкт Постанови №3784, яким передбачено звільнення Юрія Терентьєва з посади голови Антимонопольного комітету України», – прокоментував законотворець.

Нагадаємо, раніше на пленарному засіданні Верховної Ради України Антон Яценко порушував проблему заборони зняття мораторію на продаж землі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *