Дах житлового будинку за адресою вул. Грушевського, 75А протягом останніх трьох років перебуває в аварійному стані і потребує негайного ремонту.

Тому жителі цього будинку звернулись за допомогою до народного депутата Антона Яценка. Про це народний обранець написав на своїй мережі у соціальній мережі Facebook.

Нещодавно до мене звернулись жителі будинку 75А по вул. Грушевського з таким проблемним питанням.Дах житлового будинку,…

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 23 червня 2020 р.

16 травня цього року під час бурі з будинку вітром зняло шматки шиферу, уламки цегли падали на прохідну зону, що могло спричинити непередбачувані наслідки.

Квартири затоплює водою, у будинку сирість.

Стосовно вирішення цього питання парламентар звернувся до Уманської міської ради з відповідним листом і лише нещодавно отримав відповідь.

Виявилось, що на капітальний ремонт даху потрібно 300 тис грн, але в плані міського бюджету на 2020 рік не передбачено таких витрат.

Власне, як і не було передбачено попередні роки.

Тим не менш, у пана Цебрія знайшлись гроші на ремонт кабінетів мерії, які було успішно оновлено ще декілька років тому.

«Звертаюсь до поки що мера Цебрія! Негайно відремонтуйте дах будинку!» – закликав Антон Яценко.

Адже уманчани не повинні жити просто неба, поки мер, його перший заступник та секретар щорічно отримують премії по 200 тис грн кожен та розкрадають комунальні об’єкти міста.

Нагадаємо, уманська мерія виділяє землю лише чиновникам.

Таким чином, на сесії Уманської міської ради № 3.26-78/7 від 22 травня 2020 року було прийнято рішення про продаж земельної ділянки по вул. Набережній, 4Б-1 чиновнику Ростиславу Шпильовому. А рішенням №3.39-71/7 від 20 грудня 2019 року земельну ділянку площею 56 соток в «Царському селі» було виділено родичам першого заступника мера Клочка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *