13 листопада об 11 годині у місті Умань відбувся страйк підприємців. Вони виступили проти постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 р. № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» щодо так званого «карантину вихідного дня». 

Відео: Top King

Як міський голова, Ірина Плетньова публічно заявила, що вона підтримує  позицію підприємців.

НІ "карантину вихідного дня": Мер Умані Ірина Плетньова підтримала позицію підприємців

Про це вона повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Людей хочуть залишити на межі виживання. Чому у будні дні вони мають право ходити в магазини, на ринки, в кафе, а у вихідні дні їм забороняють це робити?Тому ми маємо вжити всіх необхідних заходів для захисту людей у цій ситуації», – прокоментувала новообраний міський голова.

13 листопада на позачерговій сесії депутати Уманської міської ради підтримали рішення про звернення депутатів Уманської міської ради до Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка та Асоціації міст України. 

«Ми вимагаємо Кабінет Міністрів України скасувати ту частину постанови, яка стосується так званого «карантину вихідного дня»», – прокоментувала пані-мер.

Крім того, на Офіційному інтернет-представництві Президента України є петиція «Ні карантину вихідного дня! Ні обмеженням в здійсненні підприємницької діяльності!». Кожен охочий може підтримати дану петицію і допомогти підприємцям.

Як міський голова, Ірина Плетньова пообіцяла відстоювати інтереси підприємців.

Нагадаємо, Уряд запровадив карантин вихідного дня з 14 до 30 листопада 2020 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *