13 листопада була проведена позачергова сесія Уманської міської ради, на якій було розглянуто ряд важливих питань для міста Умань та прийнято відповідні рішення.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила Уманський міський голова Ірина Плетньова.

Вона зауважила, що одне з головних питань, на яке чекали уманчани, стосується оплати праці міського голови та заступників. 

«Повідомляю, як я і обіцяла перед виборами, керівний склад міста, а саме Уманський міський голова та його заступники НЕ будуть отримувати премій і надбавок!» – прокоментувала Ірина Плетньова.

Адже на сесії було прийнято рішення «Про умови оплати праці Уманського міського голови Уманського району Черкаської області Плетньової Ірини Григорівни»

Позачергова сесія Уманської міської ради: які рішення вже було прийнято новою місцевою владою?

Цим рішенням передбачено, що міський голова буде отримувати лише основні виплати. 

Новообраний мер зазначила, що її місячна заробітна плата становитиме 21,3 тис грн. А це майже втричі менше від зарплати попереднього міського голови.

Перші кроки Ірини Плетньової на посаді Уманського міського голови

Крім того, майже у 2 рази, в порівнянні з попереднім штатом працівників, скорочено місячну зарплату першого заступника міського голови, яка становитиме 21 тис грн, заступника міського голови – 20 тис грн, секретаря Виконавчого комітету Уманської міськради – 20 тис грн, секретаря міськради – 20 тис грн.

«Ми порахували, що лише на економії заробітної плати в рік ми заощадимо майже 2 млн грн», – додала Ірина Плетньова.

Вона зазначила, що ці кошти можна буде перенаправити для вирішення важливіших питань, які стосуються розвитку міста. 

Наприклад, ремонт проблемних ділянок доріг, дитячих садків, шкіл та інші потреби міста. Це питання буде вирішено колегіально.

Також міський голова повідомила, що секретарем Уманської міської ради було обрано Третьякову Вікторію Олександрівну.

Першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради став Ляшов Дмитро Олександрович.

А заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради – Чепка Ольга Володимирівна.

Секретарем виконавчого комітету було обрано Сиротюк Наталію Миколаївну.

Також було обрано старосту села Полянецьке. Ним став Коритник Володимир Дмитрович. Крім того, обрано склад Виконавчого комітету. 

Ірина Плетньова наголосила, що всі ці люди будуть працювати на благо міста Умань та на користь уманчан.

До того ж, вона повідомила, що 13 листопада на позачерговій сесії було прийнято два важливих рішення, які стосуються скасування двох ганебних рішень ради VII скликання.

Зокрема, це рішення «Про скасування рішень щодо приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Умань»

А також «Про скасування рішення Уманської міської ради від 02 жовтня 2020 року №3.14-83/7 «Про надання УМАНСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» дозволу на отримання кредитів»».

Адже депутати попереднього скликання дозволили підприємству «Уманьтеплокомуненерго» взяти кредит під заставу міського Будинку культури та землі під ним. 

Однак умови кредиту були прописані дуже сумнівно. 

«Юридична служба Уманської міської ради дала заперечення до даного рішення, яке розмістилось на 3-х сторінках. Але рішення про надання кредитів було прийнято з порушенням і є неправомірним», – прокоментувала пані-мер.

Підсумовуючи, Ірина Плетньова розказала про ще одну приємну новину: відтепер уманчани в приміщення Уманської міської ради можуть заходити через центральний вхід.

Адже раніше місцеві жителі були змушені користуватись іншим входом.

Нагадаємо, раніше попередній міський голова Умані Олександр Цебрій виплатив собі та своїм заступникам майже 1,5 млн грн за так звані високі досягнення у праці та виконання особливо важливої роботи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *