На Уманщині зловмисники зі зброєю напали на сільгосппідприємство й побили охоронців. Інцидент стався вночі 23 квітня в селі Ягубець.

Про це пишуть на сайті «ПРО ВСЕ».

Приблизно о першій ночі розбійники увірвалися в приміщення з трьома охоронцями. Одного з них поранили з пістолета. Інших двох зв’язали, накинувши їм на голови наволочки. Їхньою ціллю були гербіциди, які зберігалися на складі.

— Це було близько першої години ночі. Почали гавкати собаки, — розповідає один із охоронців Василь. Прізвище не називає.  – Мій напарник вийшов глянути. Відчиняє двері – одразу постріл. Потім нас поклали на підлогу, надягнувши на голову наволочки. Вивели в сусідню кімнату й поставили на коліна.

Нападників було 3-4, каже постраждалий.

— Залетіли, як зграя. Їх було троє чи четверо, — продовжує чоловік. – Нічого не казали. Били нас, як мені здалося, гумовими кийками. Руки й ноги замотали скетчем. Двоє з них стояли над нами.

Злочинці назвалися представниками податкової.

— Кричали: «Лежати! Писком у підлогу! Податкова міліція», — говорить інший постраждалий Віталій. Саме він отримав кульове поранення. – В мене вогнепальне поранення. Куля потрапила в ліву частину грудної клітини. Мені зробили вже операцію й вилучили її.

Забравши каністри з гербіцидами, зловмисники наказали охоронцям ще 20 хвилин не ворушитися і вже потім намагатись розв’язувати руки. З собою забрали агрохімію на понад мільйон гривень.

— Гербіцидів вкрали на півтора мільйона гривень, — пояснює керівник підприємства Костянтин Сидорук. – Там різні види були. Зберігалися в каністрах по 20-30 літрів. Вони дорого коштують, тому й вкрали. Тієї ж ночі пограбували ще одне підприємство в Ягубці. Наскільки я чув, у них на 700 тисяч гривень поцупили.

В поліції поки не прокоментували подію. Зловмисників ще шукають.

Фото з мережі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *