Ветеран спорту та багаторазовий чемпіон Європи та світу з пауерліфтингу й дзюдо Володимир Іваненко отримав звання “Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України”.

Про це повідомляють на сайті Черкаської міської ради.

Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський. Черкаського спортсмена відзначили за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність.

Додамо, у 2007 році Володимир Григорович був нагороджений почесним знаком “За заслуги перед містом Черкаси” I ступеня – за вагомий внесок у розвиток фізкультури та спорту України і міста Черкаси, активну громадську позицію. Звання заслуженого майстра спорту України з пауерліфтингу спортсмен отримав у 1996 році. За підсумками 2000 року увійшов до десятки кращих спортсменів України серед усіх видів спорту. Багаторазовий чемпіон та рекордсмен Європи та Світу з пауерліфтингу, майстер спорту СРСР, заслужений майстер спорту України, президент Черкаської обласної Федерації пауерліфтингу України, президент обласної Федерації більярдного спорту, голова комітету ветеранів у раді Федерації пауерліфтингу України, народний депутат України 6-го скликання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *