Народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook продовжує вести відеоблог щодо освіти у місті Умань та Уманському районі.

Народний обранець зауважив, що кожне місто і ОТГ має величезний ризик втратити державне фінансування у 2022 році, якщо не буде запроваджено освітню реформу та заклади освіти не переведуть на три ланки: початкову школу, гімназію та ліцей.

Тому, як і обіцяв, він подав проєкт Закону №5482 від 11.05.2021 «Про внесення змін до пункту 50 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України» з приводу того, щоб продовжити впровадження освітньої реформи до 2027 року.

“БУДУ ПРАЦЮВАТИ З КОЛЕГАМИ, ЗВЕРНУСЬ ДО УРЯДУ ЩОДО ПІДТРИМКИ ЦЬОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ. НЕ ВПЕВНЕНИЙ, ЩО БУДЕ ПОЗИТИВНЕ РІШЕННЯ, АЛЕ ЯК НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ, ЯКОМУ ДОВІРИЛИ ПРЕДСТАВЛЯТИ ОКРУГ №200 У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ, ЗРОБЛЮ ВСЕ МОЖЛИВЕ”, – НАПИСАВ АНТОН ЯЦЕНКО.

Окремо у своєму блозі парламентар виділив деякі аспекти так званого мітингу, який відбувся 11 травня в Умані. Цей мітинг замовив бізнесмен Андрій Дикун, який має на меті забрати під свій контроль підприємство «Уманьтеплокомуненерго», також примусити Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради передати йому в оренду спортивні зали в школах №3 або №14. Але міська влада на це не піде. Тому Андрій Дикун і організовує так звані мітинги начебто щодо катастрофічної ситуації у сфері освіти. Крім того, несподівано з’ясувалось, що приблизно 50 людей приїхали на автобусі з села Родниківка, яке входить до Паланської ОТГ.

Їх привіз бізнесмен Войченко з Родниківки. Ніякого відношення до шкіл Умані вони не мають, але подейкують, що Войченко в дуже добрих стосунках з паном Дикуном. Це той самий Войченко, який є фігурантом справи про хабар в Уманському університеті садівництва.

За даними слідства, він давав хабар за те, щоб незаконно користуватись землями університету. До речі, у Паланській ОТГ зараз розглядається питання про закриття шкіл в селах Городецьке, Юрківка та Кочубіївка. Але це пан Войченко вважає цілком нормальним.

“ДИКУН, НАСКІЛЬКИ МЕНІ ВІДОМО, ЗАРАЗ ЯК ПАН ВИБИРАЄ, ЯКУ ШКОЛУ ПОВНІСТЮ БУДЕ ЗАКРИТО, ЩОБ ПЕРЕДАТИ ПРИМІЩЕННЯ АГРАРНОМУ ЛІЦЕЮ. РОЗЧАРУЮ ЙОГО. ВЖЕ Є ОДНА КРИМІНАЛЬНА СПРАВА ПО АГРАРНОМУ ЛІЦЕЮ. ЯКЩО БУДУТЬ СПРОБИ РЕЙДЕРИТИ ШКОЛИ ТАК, ЯК ВІН ЦЕ РОБИВ РАЗОМ З ДЕПУТАТОМ УМАНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ЯРОШИНСЬКОЮ В УНІВЕРСИТЕТАХ САДІВНИЦТВА, ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ, ТО Я ЗРОБЛЮ ВСЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЦЬОГО НЕ СТАЛОСЯБУДУ ЗВЕРТАТИСЬ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ТА ЗМІ“, – НАГОЛОСИВ АНТОН ЯЦЕНКО.

Інші учасники «мітингу» – це працівники Андрія Дикуна.

Вони стояли з плакатами і висловлювали претензії Антону Яценку та Уманському міському голові Ірині Плетньовій. Адже Дикун не може пробачити, що він програв на виборах мера Умані і зайняв почесне 3 місце.

Наступна категорія “мітингуючих” – вчителі, які потрапили під вплив Дикуна, а також деякі батьки, які погано проінформовані.

УСІ ПИТАЮТЬ, ЧОМУ МИ НЕ ВИЙШЛИ? МИ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ, ЩОБ У ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ ПРОВОДИЛИСЬ ПОДІБНІ ЗАХОДИ. МОЯ ПОЗИЦІЯ, ЯК НАРОДНОГО ДЕПУТАТА, А ТАКОЖ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІРИНИ ПЛЕТНЬОВОЇ, ТА БІЛЬШОСТІ ДЕПУТАТІВ МІСЬКОЇ РАДИ – НЕ ПІДТРИМУВАТИ ЗАМОВНІ ЗАХОДИ І НЕ БРАТИ У НИХ УЧАСТІ“, – ДОДАВ НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ.

Підсумовуючи, народний обранець заспокоїв батьків.

Він додав, що всі школи працюють. Жодна школа не закривається! Спільно з місцевою владою він пообіцяв максимально робити все можливе заради комфорту дітей.

Але освітня реформа розпочата не Антоном Яценком чи Іриною Плетньовою. Ця реформа була прийнята Верховною Радою України у 2020 році.

Парламентар зазначив, що він не голосував за цю реформу і не підтримує її, але вона є і її треба виконувати.

ДУЖЕ СПОДІВАЮСЬ І БУДУ БОРОТИСЬ ЗА ТЕ, ЩОБ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ СХВАЛИЛА ПОДАНИЙ МНОЮ ЗАКОНОПРОЕКТ, ЯКИЙ ПЕРЕДБАЧАЄ ВІДТЕРМІНУВАННЯ ОСВІТНЬОЇ РЕФОРМИ ДО 2027 РОКУ“, – НАГОЛОСИВ АНТОН ЯЦЕНКО.

Народний обранець додав, що він спільно з командою і надалі буде працювати над розвитком Умані та допомагатиме людям. Адже вони не бояться брудного піару, брудних активістів і продажних журналістів. Тому завжди відстоювали і будуть відстоювати інтереси людей.

Фото з мережі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *