Народний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Антон Яценко багато працював і працюю для розвитку Черкаської області.

Зокрема, за роки його діяльності було оновлено та побудовано багато об’єктів в містах Умань, Христинівка та Монастирище.

За цей час спільно з керівником його громадської приймальні в Умані, депутатом Уманської міської ради Іриною Плетньовою їм вдалось досягнути неабияких результатів у містах, а також селах і селищах Уманського, Христинівського та Монастирищенського районів.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook він оприлюднив спільне відео з головою Черкаської міської організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», кандидатом на посаду Черкаського міського голови від цієї політсили Анатолієм Бондаренком.

«З Анатолієм Бондаренком ми об’єдналися заради розбудови Черкас, Умані та інших міст, селищ і сіл Черкаської області«, — зазначив парламентар.

Він додав, що разом з Анатолієм Бондаренком вони будуть сумлінно працювати, щоб зробити Черкаську область найрозвиненішою.

Нагадаємо, Антон Яценко йде першим номером в списках політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Черкаської обласної ради та Уманської міської ради.

Діючий міський голова Анатолій Бондаренко, який очолює Черкаську міську організацію політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», є кандидатом на посаду міського голови Черкас.

А кандидатом на посаду Уманського міського голови від цієї політсили стала керівник громадської приймальні Антона Яценка в Умані, депутат Уманської міської ради Ірина Плетньова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *