14-річну Олю почали шукати ще 18 грудня, а вже наступного дня її знайшли за сотню кілометрів від дому. Дівчинка пішла від рідних, бо не знаходить із ними порозуміння.

Про це інформує пресслужба поліції Черкаської області.

До поліції Черкаської області зателефонував звідний брат дівчинки та повідомив, що Оля пішла з дому 17 грудня й за добу не повернулася. 14-річний хлопець хвилювався за свою ровесницю сестру аби з нею нічого не трапилось та просив допомоги правоохоронців.

Небайдужі черкащани допомагали поширити інформацію про розшук неповнолітньої, впізнавали та надсилали посилання на її сторінки у соціальних мережах. Згодом Оля вийшла на зв’язок у коментарях на сторінці поліції області, що допомогло кіберполіцейським визначити орієнтовне місце, дівчина була в Драбівському районі.

За цей час оперативники зібрали інформацію про те, з ким дівчина спілкується, товаришує, про її подруг та знайомих. Відтак встановили хлопця, який допоміг вмовити Олю приїхати до нього. Вона погодилась й сіла на дизельний потяг із Драбова до Сміли, де на залізничному вокзалі на дівчину вже чекали поліцейські. У Шполянському відділенні з’ясувалось, що дівчинка, яку шукала вся Україна, добу «подорожувала» різними районами Черкащини, була у подруг на Драбівщині та Черкасах.

Оля розповіла, що не знаходить спільної мови з батьком і мачухою, а рідна мама десь знаходиться в Києві на заробітках. Коли зрозуміла, що накоїла, розгубилась та далі – вирішила контактувати із небайдужими до неї чужими людьми й самими працівниками поліції. З дівчинкою та її рідними правоохоронці провели профілактичну роботу, щоб надалі не виникало подібних ситуацій. Зараз дитина вдома з бабусею.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *