Мер Цебрій блокує можливість брати участь у виборах команді Антона Яценка

Напередодні місцевих виборів в Умані аферисти на чолі з діючим мером Олександром Цебрієм вирішили будь-якою ціною прийти до влади. Цього разу сума, яку мер «пожертвував» заради перемоги склала майже 300 тис грн. Це мізерна частинка коштів, яку Цебрій вкрав на продажі комунальних об’єктів, поки перебував на посаді мера міста.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook народний депутат України, голова Черкаської обласної організації політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Антон Яценко звернувся до виборців міста Умань щодо проблеми, яка 22 вересня виникла в Умані.

Адже йому стало відомо, що голова Уманської міської територіальної виборчої комісії (ТВК) Джим Тетяна Євгенівна, її заступник та деякі члени Уманської міської ТВК отримали незаконну грошову винагороду у розмірі 10 000 доларів США за те, щоб не реєструвати політичну партію «ЗА МАЙБУТНЄ» в Умані та Ірину Плетньову, як кандидата на посаду Уманського міського голови.

Зазначимо, що на чергових місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, Антон Яценко йде першим у списку політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Черкаської обласної ради та Уманської міської ради.

А керівник його громадської приймальні в Умані, депутат Уманської міської ради Ірина Плетньова балотується на посаду Уманського міського голови.

За словами парламентаря, незважаючи на те, що у них всі виборчі документи правильно оформлені, група місцевих бандитів на чолі з діючим мером Цебрієм вирішила заблокувати можливість брати участь у виборах його команді.
Народний обранець терміново звернувся до Офісу Генерального прокурора, Національної поліції, Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області щодо таких порушень у період виборчого процесу.

Він також повідомив, що сьогодні буде зареєстровано заяву в ЄРДР за ст. 160 Кримінальногокодексу України (Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму). У разі необхідності будуть судові позови.
«Впевнений, що нам вдасться запобігти аферам бандитів. Будемо протистояти та боротись за чесні вибори!» — наголосив законотворець.

Парламентар зазначив, що сьогодні вони подають документи в Уманську міську ТВК на реєстрацію політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» та Ірини Плетньової, як кандидата на посаду Уманського міського голови.
«Перемога за нами!» — додав народний депутат.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *