сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині почали масово відключати боржників за електроенергію

  • П'ятниця, 13 вересня 2019, 09:18

11295139 вересня ТОВ «Черкасиенергозбут» оголосило про черговий етап відключення споживачів-боржників за електроенергію. Електропостачання буде припинено для тих жителів міста Умань та Уманського району, які мають борг за спожиту електричну енергію за липень. 

Роботу по відключенню боржників «Черкасиенергозбут» розпочав у серпні. Перед цим підприємство неодноразово попереджало про реальну можливість припинення електроживлення для споживачів, які вчасно та у повному обсязі не розрахувались за спожиту електроенергію. Інформація про заборгованість була розміщена на звороті рахунків за електроенергію, пише «Дзвін».

Нагадаємо, що спожиту електричну енергію необхідно оплачувати впродовж десяти робочих днів з дня отримання рахунка. Сума заборгованості зазначається в рядку рахунка «До сплати».

Відновлення постачання електричної енергії проводиться впродовж трьох робочих днів у містах, та впродовж п’яти робочих днів у сільській місцевості.

Електропостачання відновлюється тільки після повної сплати заборгованості та відшкодування споживачем витрат на здійснення робіт із припинення та відновлення електропостачання, які орієнтовно становлять:

  • на лічильнику (квартира) ― від 350 грн;
  • на опорі (приватний сектор) ― від 1500 грн до 4000 грн.
Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати