сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Уманські енергетичні мережі» вийшли до фіналу огляду-конкурсу від «Черкасиобленерго»

  • Четвер, 30 травня 2019, 08:53

бриг00621 травня розпочалися огляди-конкурси бригад розподільних мереж та оперативно-виїзних бригад ПАТ «Черкасиобленерго». Відповідно до умов нового Колективного договору дані огляди-конкурси мають проходити щорічно. Про це йдеться на сайті ПАТ «Черкасиобленерго».

Цього року огляди-конкурси бригад розподільних мереж та оперативно-виїзних бригад ПАТ «Черкасиобленерго» проходили у два етапи та проводилися на чотирьох учбово-тренувальних полігонах.

бриг001

І етап ― змагання серед бригад по трьох територіальних регіонах районів електричних мереж та Уманських енергетичних мереж, а саме:

21 травня ― уманський регіон на учбово-тренувальному полігоні Уманських енергетичних мереж для бригад Жашківського РЕМ, Катеринопільського РЕМ, Лисянського РЕМ, Маньківського РЕМ, Монастирищенського РЕМ, Тальнівського РЕМ, Христинівського РЕМ та «Уманських енергетичних мереж»;

23 травня ― правобережний регіон на учбово-тренувальному полігоні Кам'янського РЕМ, для бригад Городищенського РЕМ, Звенигородського РЕМ, Корсунь-Шевченківського РЕМ, Смілянського РЕМ, Кам'янського РЕМ, Смілянського міського РЕМ та Шполянського РЕМ.

28 травня ― лівобережний регіон на учбово-тренувальному полігоні Чорнобаївського РЕМ для бригад Драбівського РЕМ, Золотоніського РЕМ, Канівського РЕМ, Черкаського РЕМ, Черкаського міського РЕМ, Чорнобаївського РЕМ, Чигиринського РЕМ.

бриг002

До ІІ-го завершального етапу змагань вийшли бригади Тальнівського, Корсунь-Шевченківського, Звенигородського, Шполянського, Черкаського, Драбівського районів електричних мереж та «Уманські енергетичні мережі».

бриг003

Фінальний огляд-конкурс серед бригад-переможців відбудеться на учбово-тренувальному полігоні Шполянського району електромереж 30 травня.

На переможців змагань чекають цінні призи. Команда, яка займе перше місце, отримає автомобіль.

бриг006

«Такі змагання допомагають самовдосконалюватися, надають можливість працівникам Товариства підтримувати свої знання та навички на найвищому рівні. А це показник професійної готовності до виконання будь-яких викликів та повсякденних завдань, які стоять перед працівниками районів електромереж», ― зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

бриг005

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати