сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Молодіжний камерний хор Уманського педуніверситету переміг у міському конкурсі ― ВІДЕО

  • Понеділок, 18 лютого 2019, 09:49

547Молодіжний камерний хор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини став переможцем IV загальноміського конкурсу колядок та щедрівок «Уманська коляда 2019» у номінації «Наймасовіше виконання».

Колектив отримав диплом переможця та грошовий приз у розмірі 1000 гривень. Про це повідомили у прес-центрі Уманського педуніверситету.

Для конкурсу колядок та щедрівок «Уманська коляда 2019» Молодіжний камерний хор виконав твір Ігоря Поклада в аранжуванні Віктора Заволгіна «Коляда».

Художнім керівником та диригентом колективу є викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Уманського педуніверситету Оксана Прокулевич.

1

Довідково.

«Молодіжний камерний хор» засновано у 2014 році на базі мистецько-педагогічного факультету (нині — факультету мистецтв) УДПУ викладачем кафедри музичного мистецтва (нині — кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін) Оксаною Сухецькою (Прокулевич). У складі колективу — студенти та викладачі УДПУ та інших вищих навчальних закладів міста.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати