Запровадження страхової медицини, кваліфікована медична допомога і відчутна фінансова підтримка при народженні малюка – такий комплекс заходів допоможе Україні вийти із затяжної демографічної кризи.

img

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі з медичним персоналом Запорізького обласного центру репродукції людини.

«В країні дуже багато бідних родин, і при певних патологіях вони не можуть дозволити собі мати дитину без допомоги спеціалістів. Держава мусить це виправити. Тим паче у Європі репродуктивні програми фінансуються державою. Тож наша команда добиватиметься внесення «репродуктивного пакета» до переліку, який фінансується Національною службою здоров’я України», – пообіцяла Юлія Тимошенко.

За її словами, враховуючи складну демографічну ситуацію в країні, необхідно повернути гідні виплати родинам на народження дитини.

«Як колись робив мій уряд. Ми виплачували на першу дитину 2300 доларів, на другу – 4800, на третю й інші – 9500 доларів. Зараз і близько ці виплати не такі», – зауважила лідер «Батьківщини».

Медичний персонал звернувся до команди Юлії Тимошенко зі скаргою на складну ситуацію з заробітними платами.

img

Юлія Володимирівна зазначила, що потрібно обов’язково запроваджувати медичне страхування у країні.

«Наша команда вже розробила відповідний законопроєкт, яким виділяється на медицину в 4 рази більший бюджет, а це гідні зарплати для лікарів і якісні медичні послуги для людей», – переконана Юлія Тимошенко.

img

Наостанок вона подякувала за роботу медикам Запорізького обласного центру репродукції людини:

«Я була вражена, коли почула, як на фоні такої тяжкої демографічної ситуації ви допомогли родинам і дали життя 12 тисячам малюкам. Ви робите те, що ніхто не робить у державі – примножуєте силу і міць України. Велика вам шана і подяка».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *