сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманська прокуратура виявила самовільне захоплення 25 га землі

  • Субота, 27 липня 2019, 11:15

razdel-zemli 98c3a5044cab075aa37377b9e9c5be7fМонастирищенський відділ Уманської місцевої прокуратури працює над поверненням у державну власність самовільно зайнятої мешканкою Монастирищини земельної ділянки площею 25 га.

Порушення вимог чинного законодавства прокурори виявили під час реалізації представницьких повноважень. Про це йдеться на сайті Уманської місцевої прокуратури.

Працівники прокуратури встановили, що мешканка одного з населених пунктів Монастирищенського району самовільно та без відповідних документів використовує земельну ділянку державної власності сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту. Вказані дії громадянки суперечать ст. ст. 93, 116, 124-126 Земельного кодексу України.

У квітні 2019 року державний інспектор притягнув вказану особу до адміністративної відповідальності за ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На підставі припису правопорушницю зобов’язали в 30-денний термін звільнити ділянку.

Проте безпосередній огляд земельної ділянки засвідчив, що жителька Монастирищини проігнорувала вимоги припису державного інспектора. Ділянка була оброблена та фактично продовжує використовуватися.

З метою захисту інтересів держави прокурор підготував та пред’явив у порядку цивільного судочинства позовну заяву з вимогою звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати