сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському педуніверситеті відбувся випуск студентів з Туркменістану

  • Неділя, 14 липня 2019, 10:10

9В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся випуск іноземних студентів. Близько сотні здобувачів освіти з Туркменістану вручили документи про освіту, які підтверджують отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр».

Цьогоріч випуск туркменських студентів в УДПУ проходив вже вп’яте. Документи про освіту отримали випускники різних факультетів: фізики, математики та інформатики, іноземних мов, природничо-географічного, інженерно-педагогічної освіти, початкової освіти, фізичного виховання, історичного факультету та навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.

00

Під час урочистого заходу до студентів зі словами привітань звернулися завідувач по роботі з іноземними студентами Надія Ремезовська, декани факультетів, науково-педагогічні працівники, куратори та друзі.

2

Директор Українсько-Туркменського культурно-освітнього центру Катерина Ільніцька вручила випускникам подяки за активну участь у громадській та культурно-освітній діяльності університету.

1

«Вітаємо випускників із надзвичайно важливою подією в їхньому житті! Хай вам щастить, здійснюються усі найзаповітніші мрії, успіхів у будь-яких починаннях та всіляких гараздів», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

4

5

6

7

8

9

10

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати