сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Інспектора митного поста «Умань» судитимуть за службове підроблення

  • Середа, 03 квітня 2019, 08:25

5c7ig4-fg2vaomp6ngqxwpdzu5z7bzmhqxaqpuuГоловний державний інспектор митного поста «Умань» Черкаської митниці та агент з митного оформлення одного з товариств сядуть на лаву підсудних за службове підроблення. Обвинувальний акт за наслідками досудового розслідування стосовно вказаних осіб нещодавно було скеровано до суду.

Службовці обвинувачуються у внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

В Уманській місцевій прокуратурі зазначили, що обвинувачувані внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості. Таким чином вони занизили реальну вартість майна, що підлягало розмитненню, майже на 135 тис. грн. У результаті бюджет України недоотримав понад 30 тис. грн.

У разі доведення вини службовцям загрожує покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати