Парк «Хащі» в місті Умань наразі в недобудованому стані. Хоча у 2019 році проводився тендер і більшість робіт по реконструкції парку було завершено.

Добився виділення державного фінансування на цей проєкт народний депутат України Антон Яценко.

Але чомусь міська влада Умані на чолі з Цебрієм відмовлялась завершувати роботи по парку. Будівництво було заморожено.

Народний депутат неодноразово звертався до мерії, щоб вона все ж таки завершила роботи з реконструкції парку. Але ніякої реакції не було.

Але 12 липня мер Цебрій згадав про парк з новою побрехенькою.

Він опублікував відео у соцмережі Facebook, в якому він дуже сумбурно розповів, що спочатку пандемія коронавірусу усьому заважала. А зараз міська рада начебто знайшла гроші в міському бюджеті і буде завершувати реконструкцію парку.

При цьому, вказав, що не дасть політикам з Києва (з натяком на Яценка) «примазатись» до цього.

Тож Антон Яценко розвіяв міфи з цього приводу у відеозверненні, яке він опублікував на своїй сторінці у Facebook. 

Антон Яценко: Реконструкція парку «Хащі» має бути завершена (ВІДЕО)

«По-перше, я добився виділення державного фінансування на реконструкцію парку «Хащі», а мерія навпаки зупинила будівництво.

Викладаю відео, в якому пан Цебрій каже, що фінансування на парк добився Яценко і дякує за це.

На жаль, окрім того, що «дякувати», поливати брудом, стрибати з парашутом, красти комунальну власність (тубдиспансер, водонасосні станції, лазню тощо), нараховувати премії своїм працівникам і працівницям, мер більше нічого не вміє.

По-друге, жодного рішення про виділення коштів міського бюджету на цей рік немає.

Тобто, це чергова брехня від пана Цебрія. Адже цей «діяч» хоче дотягнути до виборів і показати, що він начебто щось робить. Як завжди, він намагається мої заслуги приписати собі.

Справа навіть не в тому, що він щось приписує собі, а в тому, що він обманює уманчан. Не повинно бути так, що через обман він отримує додатково якісь голоси і підтримку на виборах, а потім люди будуть кусати лікті» — прокоментував парламентар.

А «вишенькою на торті» в цій історії стало те, що мер запропонував обрати назву парку за результатами обговорення варіантів у соцмережі.

Народний депутат порадив Цебрію замість того, щоб займатись словоблудством, все ж таки розпочати реальні роботи і завершити парк. Адже наразі нічого не заважає це зробити.

І те, що він говорить, що за 4 місяці завершить парк – це все «казки». Через 4 місяці буде кінець листопада і він знає, що його не оберуть мером. Тому вірить, що проканає замилити очі уманчанам перед виборами.

А якщо і оберуть, то він не буде виконувати своїх обіцянок. Його треба виганяти з міста уже зараз.

«У цій ситуації дуже прошу всіх зрозуміти лише одне: Цебрій в місті — це гірше, ніж коронавірус та стихійне лихо. Адже все, до чого він торкається, зупиняється, пошкоджується, крадеться тощо.

Впевнений, що ми все ж таки завершимо реконструкцію парку «Хащі» і все буде добре» — зазначив Антон Яценко.

Крім того, парламентар звернувся з проханням до уманчан 25 жовтня на місцевих виборах обрати нормального міського голову.

Нагадаємо, це уже не перший випадок брехні мера Цебрія. Раніше він навмисне приписав заслуги того, що Уманська міська рада вирішила питання безкоштовного входу в парк «Софіївка» для уманчан.

До того ж, Цебрій разом зі своїм першим заступником Клочком роздавали пенсіонерам продуктові пакунки мережі магазинів АТБ, як свої власні. А насправді, це акція Міністерства соціальної політики України та мережі магазинів «АТБ», є офіційна відповідь корпорації «АТБ».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *