У цьому році вперше за 30 років хасиди платили туристичний збір. Всього зібрано близько 4 млн грн до бюджету міста. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив народний депутат України Антон Яценко.


17 вересня, на сесії Уманської міської ради, ці кошти буде розподілено, їх спрямують на ремонт школи №3. Окрім того, у цьому році вперше за всю історію Умані вивіз сміття оплачувало не місто, а самі абоненти, тобто власники готелів. Це також дало велику економію міському бюджету.


«Вдячний за допомогу в цьому питанні Уманському міському голові Ірина Плетньова, комунальним службам Умані, начальнику управління містобудування, землевпорядкування, комунального майна та будівельного контролю Євгеній Клімов, директору КП «Комунальник» Лесі Онищак і його колективу, а також Муніципальній варті! Далі будемо працювати по наростаючій. Є багато нелегальних готелів, які відмовляються платити збір і заселяють людей нелегально, але ми зараз «взяли їх всіх на олівець». Впевнений, на наступний рік до бюджету міста надійде ще більше коштів. Вірю, що ми зможемо зробити так, щоб абсолютно всі, хто приїжджає в місто Умань, сплачували туристичний збір. Умань буде розвиватись! Працюватимемо над цим», — зазначив Антон Яценко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *