Під час рейду наливайок поліція конфіскувала 48 літрів алкоголю

Уманська міська рада продовжує боротись з незаконною торгівлею алкоголем в Умані.

Викрито ще дві так звані «наливайки» на ринку «Міщанка».

8 квітня за розпорядженням міського голови міста Умань Ірини Плетньової працівниками інспекції з благоустрою Уманської міської ради, податкової інспекції та Уманського відділу поліції було проведено рейд «наливайками».

У одному з продуктових магазинів на ринку «Міщанка» по вул. Залізняка, 1 було виявлено «наливайку», у якій незаконно продавали алкогольні напої.

Нет описания фото.

У результаті перевірки було встановлено осіб порушників та конфісковано:

— 48 літрів алкогольних напоїв (коньяк – 33 л, горілка — 4 л, горілка самогон – 10 л, вино – 1л).

Возможно, это изображение (бутылка и в помещении)

Правоохоронцями було складено адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)

За одним з протоколів санкція статті передбачає накладення штрафу від двохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виторгу, одержаної від продажу предметів торгівлі.

Возможно, это изображение (в помещении)

Штраф по іншому протоколу має винести суд. Згідно з ст. 164-5. 5 Кодексу України про адміністративні правопорушення розмір штрафу становитиме від 3400 грн до 10200 грн.

Возможно, это изображение (напиток и в помещении)

Найближчим часом Уманською міською радою буде подано заяву до суду щодо позбавлення ліцензії на здійснення підприємницької діяльності у зазначеній наливайці, в тому числі анулювання ліцензії на продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та подальшого закриття цього закладу.

Працюємо далі

Уманський міський голова Ірина Плетньова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *