Новий склад Уманської міської ради: хто ввійшов до керівного складу?

В Умані під час сесії Уманської міської ради затвердили кандидатури заступників міського голови, секретарів міської ради та виконавчого комітету, старости села Полянецьке та склад виконавчого комітету. 

Дмитро Ляшов

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2w-1.jpg
Дмитро Ляшов

Дмитро Ляшов 1976 року народження

 Народився у м. Маріуполь Донецької області.

Освіта вища, кандидат економічних наук. За сумісництвом працює доцентом кафедри економіки управління Черкаського державного технологічного університету.

Має за плечима більше 10 років керівних посад у різних галузях економіки. Більше 10 років підприємницької діяльності, пов’язаної із залученням інвестицій, супроводу інвестиційних проектів.

Останні три роки присвятив державній службі на посадах в органах виконавчої влади на рівні радника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, помічником, радником, заступником і першим заступником голови Черкаської ОДА.

Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Дмитро Ляшов

— Для мене ця посада — можливість втілити на місцевому рівні ті задачі і стратегії, які напрацьовувалися на обласному рівні. Безумовно для мене Умань — нове місто, хоча я знайомий, був тут декілька разів, співпрацював з попереднім очільником міста і з попереднім депутатським корпусом. Але у 2019 році я отримав освіту — магістр публічного управління і моїм дослідженням було саме багаторівневе врядування, у якому є три складові: державний, регіональний і місцевий рівні. Регіональний рівень я вже пройшов, тепер у мене є можливість втілити свої знання, навички саме на місцевому рівні. Те, що я народився на Донеччині, накладає на мене додаткові зобов’язання — зобов’язання відповідати за слова. Тому я дуже рідко даю якісь обіцянки, але зараз хочу дати єдину обіцянку на початку своєї роботи — чесно, сумлінно і відповідально ставитися до тих завдань, які ставитися громадою, максимально реалізовувати свої знання і надбання заради уманчан.

Ольга Чепка

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2ww.jpg
Ольга Чепка

Має 32 роки стажу в галузі освіти, з них 27 — в місті Умань. Пройшла свій трудовий шлях від вихователя сільського дошкільного закладу в с. Петрики Городищенського району до начальника Управління освіти і науки Черкаської ОДА.

В Умані спочатку працювала на посаді викладача методик дошкільної освіти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка, потім заступника директора з гуманітарних питань і 17 років поспіль очолювала коледж.

Останні три місяці працює в Черкасах.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Уманської міської ради Ольга Чепка

— Маю напрацювання щодо розвитку саме гуманітарної галузі, уманчанам добре відомий наш навчальний заклад як осердя розвитку національної культури і ідеї. Тому те, що вже апробовано в мене життям, хочу перенести в більш ширші рамки для свого рідного міста.

Сьогодні в Умані проживають мої батьки, мої троє дітей, двоє онуків. Тому, мабуть, усі мрії і забаганки дітей, починаючи з дошкільного віку і закінчуючи більш солідним, і ті напрями роботи, які конче необхідні місту Умані і по розвитку освітньої галузі, і по збереженню пам’яток архітектурної спадщини, і по розвитку медицини, соціального захисту — цей гуманітарний напрям для мене добре знаний і близький.

Вікторія Третьякова

Секретар Уманської міської ради

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - o_1en8dmo24r93mae1rtth41ojg39.jpg
Вікторія Третьякова

Народилася 26 листопада 1977 року.

Громадянка України, освіта вища, безпартійна, економіст, генеральний директор ПП «Дикун», «Асоціація виробників молока».

Секретар Уманської міської ради Вікторія Третьякова та мер Умані Ірина Пленьова

— Зобов’язуюся виконувати всі покладені на мене обов’язки і функції чесно, добросовісно. Якісно і прикласти максимум зусиль, щоб наше місто розвивалося і всім жилося краще.

Наталія Сиротюк

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Уманської міської ради

Наталія Сиротюк

1980 року народження, народилася у селі Оксанина Уманського району.

З 1998 року проживає в м. Умань.

У 2003 року закінчила Уманську державну аграрну академію, здобула технічну освіту.

З 2005 року і по сьогодні працювала в Уманській районній державній адміністрації на посаді головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства.

З 2010 року по 2014 рік очолювала відділ житлово-комунального господарства Уманської РДА.

З 2014 і по сьогоднішній день працювала керівником апарату Уманської РДА.

— Я подіваюся, що наша робота виконавчого комітету міської ради буде організована на найвищому рівні.

Володимир Коритник

Староста села Полянецьке Уманського району Черкаської області

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2wwwww.jpg
Володимир Коритник

Народився у селі Микитяни Миронівського району на Київщині.

Закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут, після закінчення отримав направлення в село Полянецьке в колгосп на посаду головного зоотехніка.

13 червня 2002 року і до сьогодні був сільським головою села Полянецьке.

— За даний час багато було зроблено в селі за підтримки керівника товариства «Полянецьке», фермерських господарств. Думаю і надалі ми будемо співпрацювати на благо нашої територіальної громади.

Джерело: Уманьnews.City

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *