Музей кораблів в Умані додали в національний реєстр рекордів.  

Національний рекорд: музей кораблів під відкритим небом на набережній Осташівського ставу отримав Сертифікат Національного реєстру рекордів України. 

Сертифікат про встановлення рекорду: Найбільшу кількість макетів історичних кораблів на одній локації експерт Національного реєстру рекордів України  народному депутату України Антону Яценко та керівнику його приймальні в Умані Ірині Плетньовій. 

У музеї представлено 6 моделей кораблів: Титанік, Французький флейт «Анжеліка», козацька чайка, Римська бірема ІІІ ст до нашої ери, Бригантина «Секрет» та Корабель «Вікторія» та дитяче містечко «Чорна Перлина». 

Лише нещодавно, 4 вересня, нардеп Яценко разом з Іриною Плетньовою урочисто відкривали туристичну локацію, а сьогодні — національний рекорд. 

«Сьогодні у нас приємна подія, наш музей кораблів включили до національного рекорду і це дуже добре для Умані, як для мешканців, так і для туристів. Я дякую Ірині Григорівні Плетньовій за цю ідею. Ми і далі будемо розширювати музей. Впевнений, що у нас все вийде і дуже приємно, що ми заслужили повагу такої організації», — зазначив народний депутат України Антон Яценко. 

Ірина Плетньова подякувала народному депутату за підтримку ідеї створити музей, а Миколі Чистику за її реалізацію. 

“Я хочу подякувати за вручення нам свідоцтва, що нас і нашу роботу відзначили і що ми найкращі в Україні. Хочу подякувати звичайно Миколі Чистику за те, що він вміє робити такі чудові макети кораблів та Антону Володимировичу за те, що він підтримав цю ідею. Я впевнена в тому, що ми і далі будемо розширяти музей”, — наголосила Ірина Плетньова.

Зазначимо, що перший в історії Сертифікат про рекорд було вручено у 1989 році. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *