Інспектор з благоустрою Артур Васалатій, у вихідний день, не відпочиває з родиною, а виконує вказівки мера Цебрія по “зачищенню” площі від ліжок.

А компанія “Еко клінер”, яка займається вивозом ліжок із площі належить міському голові Олександру Цебрію та його першому заступнику Сергію Клочко.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат України Антон Яценко

“Пес Цебрія Васалатій вже у бойовій готовності! Цинічний і аморальний мер замість того, щоб працювати на благо людей, бореться з багатофункціональними ліжками для хворих!”, — зазначає нардеп. 

Нагадаємо, що 37 багатофункціональних ліжок, 31 матраців та 37 тумб з’явилося на площі через заборону мера приймати Уманській міській лікарні та пологовому будинку гуманітарну допомогу, яку вдалось отримати завдяки співпраці нардепа Антона Яценка з Іриною Плетньовою, керівницею  його приймальні в Умані і місцевою депутаткою та благодійним фондом “Сучасне село та місто”.

Антон Яценко зауважує, деякі джерела повідомляють, що мер дав команду не просто відвезти їх у будинок культури, а й зламати. Тому просить максимально поширити новину, щоб не допустити свавілля цинічного мера, а все ж таки доставити медичне устаткування в медзаклади, де вони виконуватимуть свою пряму функцію. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *