Запрацювало ангіографічне відділення в Уманській центральній районній лікарні

Народний депутат Антон Яценко та кандидат в мери Умані Ірина Плетньова спільно з із заступником голови Черкаської  ОДА Романом Карманником проінспектували ангіографічне відділення в Уманській центральній районні лікарні.

Ще у 2018 році Антон Яценко домігся виділення коштів на закупівлю ангіографічного обладнання, яке дозволить проводити діагностику судин та лікувати практично всі серцево-судинні захворювання у пацієнтів, проте запрацювало відділення нещодавно.

Народний депутат України Антон Яценко заявив, що це справжній прорив і нова сторінка в історії медицини Умані.

“Вірю, що спільно з Іриною Плетньовою ми і надалі будемо розвивати медицину. Жартома кажучи, нарешті перейшли з періоду Кам’яного віку у XXI століття”, — додав політик.

Кандидат на посаду мера Умані Ірина Плетньова додала, що завдяки ангіографічному відділенню, смертність в Умані значно зменшиться.

“Раніше на таку діагностику судин пацієнтам доводилось їхати у Черкаси та Київ. Тепер це можна буде зробити в Умані і скоротити смертність та інвалідність від інфарктів”, — підкреслила Плетньова.

Протягом трьох років народний депутат України Антон Яценко сумлінно працював над побудовою ангіографічного відділення разом з депутатом Уманської міської ради, кандидатом на посаду Уманського міського голови від політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Іриною Плетньовою, колишнім головою Черкаської обласної держадміністрації Олександром Вельбівцем, депутатом Уманської міської ради, головним лікарем Уманської ЦРЛ Інною Добрянською та Євгенієм Данченком, який тоді очолював Уманську районну державну адміністрацію.

Скористатися діагностикою зможуть жителі Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Тальнівського, Жашківського, Маньківського районів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *