04744.info Сайт міста Умань

top panarama
A+ A A-

П'ятниця, 08 лютого 2013 12:21

12Минулого року 27 майстерних жінок та дівчат з Умані та інших міст України об’єдналися і виготовили більше двох десятків вишиванок для вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Умань. Цього разу умілі руки чуйних уманчанок виготовлятимуть теплі й затишні хенд-мейд накривала на дитячі ліжка для цього ж Центру (колишній дитячий притулок).

Ідею благодійної акції подала Юлія Красновид, шеф-редактор уманського Інтернет-видання 04744.info:

Докладніше ... 0
Понеділок, 17 грудня 2012 15:27

Вишиванки для діток з Центру реабілітаціїБільшість з них власноруч виготовили дівчата та жінки з Умані та інших міст України в рамках благодійної акції, організованої місцевим інтернет-виданням 04744.info. 

- Всього учасниками організованої нами акції стало 27 жінок та дівчат. Майже всі – з Умані, проте були учасниці з Києва, Чернівців та Хмельницького.  – розповідає Юлія Красновид, головний організатор акції та шеф-редактор Сайту міста Умань 04744.info. - Майже всі вишиванки виготовлялись спеціально для акції, шились і вишивались з думкою про діток з Центру. Бо майже всі вони – або сироти, або позбавлені батьківської опіки з тих чи інших причин. Тому часточка нашого тепла їм потрібна, як нікому іншому.

Докладніше ... 0
Середа, 12 грудня 2012 14:14

акція Благодійниці акції зі збору та виготовлення вишиванок для вихованців Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в місті Умань (колишнього дитячого притулку), що знаходиться за по вулиці Івана Гонти, 12:

Докладніше ... 0
П'ятниця, 16 листопада 2012 17:01

вишиванки для діток з Центру реабілітаціїЇх власноруч виготовляють уманські жінки та дівчата в рамках благодійної акції, організованої Інтернет-виданням «Сайт міста Умань 04744.info». Близько двадцяти п’яти вишиванок на хлопчиків та дівчаток віком від двох до шести років планують подарувати закладу уже за місяць.

Докладніше ... 0

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати