сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На 200 окрузі впевнено продовжує лідирувати безпартійний Антон Яценко

  • Понеділок, 27 жовтня 2014, 17:04

yats0По 200 одномандатному виборчому окрузі  з центром у  місті Умань з відривом у 43,68% від іншого кандидата лідирує народний депутат України самовисуванець Антон Яценко.

 

 На сьогодні за даними Центральної виборчої комісії він отримав 57,52 % голосів виборців і увійшов до першої  десятки депутатів-лідерів мажоритарників в Україні, які отримали  таку рекордну кількість  голосів.  

На другому місці -  самовисуванець Андрій Дикун, який отримав 13,84% голосів виборців. 

Кандидат у народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Віталій Чудновський  отримав лише 11,14 % голосів, зайнявши  3 місце.

rezult

 rezult2

Результати оприлюднені на сайті ЦВК майже стовідсотково збігаються з оприлюдненими вчора результатами  екзит-полу  проведеним  RGB GROUP, у яких лідером виборчих перегонів на позачергових виборах також був визнаний нині діючий народний депутат України  Антон Яценко.

З цього приводу прес-служба народного депута у засобах масової інформації поширила  заяву:

"За даними екзіт-полу, проведеного RGB GROUP кандидат в народні депутати України Антон Яценко отримав 52,70 % голосів виборців округу.

Незважаючи на брудну піар-компанію, яка активно застосовувалася проти народного депутата України, безпартійного  самовисуванця  Антона Яценка, він став лідером серед кандидатів в народні  депутати України на 200 одномандатному виборчому окрузі.

- Люди сказали своє слово. Незважаючи  на всі провокації,   жителі округу зробили свій вибрів і  потрібно поважати думку людей. Вдячний  всім жителям округу  за підтримку. Знайте, що я і  надалі працюватиму для Вас, як і працював, -  прокоментував результати екзіт-полу Антон Яценко.  – З метою захисту результатів виборів ми оприлюднюємо результати   екзіт-полу, який проводила RGB GROUP.

Крім того Антон Яценко в день виборів звернувся  до своїх опонентів, які намагались  зірвати вибори.

- Звертаю увагу опонентів, які налаштовані  на зрив виборів, що на 200 одномандатному виборчому окрузі працюють міжнародні організації та представники ОБСЄ. Також прошу представників ЗМІ довести результати екзіт-полу до людей, щоб не допустити фальсифікації  волевиявлення людей з боку опонентів, - зазначив   Антон Яценко."

Прес-служба народного депутата Антона Яценка

 

 

Loading...

Додати коментар

Коментарі  

 
-1 #16 Рахель4 19.11.2014, 15:07
Цитую Юлія Красновид:
І все ж, навіть з усією напруженою комент-боротьбою, ця стаття не набрала і четвертої частини переглядів ось цієх статті: http://04744.info/novyny-umani-ta-rehionu/item/14343 (В Умані побувала програма "Певізор". ФОТО) ;-)

А вы ещё мечтаете о революционных изменениях в стране...Людей интересуют совсем другие вещи :sigh:
Цитата
 
 
#15 Юлія Красновид 19.11.2014, 12:17
І все ж, навіть з усією напруженою комент-боротьбо ю, ця стаття не набрала і четвертої частини переглядів ось цієх статті: http://04744.info/novyny-umani-ta-rehionu/item/14343 (В Умані побувала програма "Певізор". ФОТО) ;-)
Цитата
 
 
#14 Юрій Красновид 18.11.2014, 10:06
Цитую Катерина Семенівна:
P.S. Цей сайт також заоюбки читають люди, які народились і виросли в Умані, мають там рідних і друзів. Як для Умані - хороший сайт, досить інформативний))
Мерси за комплиман :-) (c) Проня Прокоповна
Цитата
 
 
+2 #13 Катерина Семенівна 18.11.2014, 09:14
А Росія нині до всього (раджу пошвидше придбати МТСовський модем).P.S. Цей сайт також заоюбки читають люди, які народились і виросли в Умані, мають там рідних і друзів. Як для Умані - хороший сайт, досить інформативний))
Цитата
 
 
-1 #12 Дід Панас 16.11.2014, 17:47
Цитую Катерина Семенівна:
але, наприклад, в Росії користувачів МТСовськими модемами дуже багато, і я дуже хвилююся за право тих людей висловитися на цьому сайті. Взагалі, не абияк переймаюсь за свободу слова, безпеку та інші європейські цінності , тому й уточнюю. =)
А до чого тоді Росія, з МТС-модемами до умансього сайту? Його читає місцева публіка. Щось в толк не візьму :D
P.S. Антон - Ти вже винен пару сотень Катерині Семенівні, за те що вона рейтинг Твоєї статті підіймає 8)
Цитата
 
 
-1 #11 Катерина Семенівна 15.11.2014, 23:19
Діду Панасе, чи не застарий ви для того, щоб цікавитись моїм IP?=) У нас в Нідерландах МТС як би не працює взагалі, але, наприклад, в Росії користувачів МТСовськими модемами дуже багато, і я дуже хвилююся за право тих людей висловитися на цьому сайті. Взагалі, не абияк переймаюсь за свободу слова, безпеку та інші європейські цінності , тому й уточнюю. =) Цим своїм посиланнячком ви намагаєтеся підкреслити мою комп'ютерну грамотність? Чи ви боїтеся, що поки будете писати мені відповідь, я самим шахрайським чином анонімно витягну у вас з кишені штанів двадцятку, призначену на пожертвування для армії?=) P.S. Якщо ви звикли піарити виключно за грошову винагороду, то безглуздо з вашого боку виносити на мій суд цю ситуацію. Я зневажаю такі речі.
Цитата
 
 
-1 #10 Дід Панас 15.11.2014, 19:19
Цитую Катерина Семенівна:
поняття "динамічна IP адреса"? Якщо ні, то можете погуглити на дозвіллі або придбати собі і покористуватися, скажімо, МТС-овським модемом.

Катерина Семенівна, то Ви жителька ЄС: королівства Нідерланди з МТСовским модемом :D ?
Ось цікаве посилання по темі https://www.maxmind.com/ru/proxy/128.204.207.215
А Антоша, під цей шумок, має PR "на халяву" 8) От і судіть, кому це вигідно
Цитата
 
 
-1 #9 Катерина Семенівна 13.11.2014, 20:29
Цитую Дід Панас:
[quote name="Юрій Красновид"][
І зовсім випадково ця дискусія виникла під матеріалом про Антона Багаторукого. Чи не випадково 8) ?

Ні, це не випадково. Ця дискусія виникла під впливом торсійного випромінювання психотронного генератору, працюючого з території РФ (впливає виключно на однозвивинних особистостей)
Цитата
 
 
-1 #8 Катерина Семенівна 13.11.2014, 20:15
Пане Юріє! Чи відоме вам поняття "динамічна IP адреса"? Якщо ні, то можете погуглити на дозвіллі або придбати собі і покористуватися , скажімо, МТС-овським модемом. На ваші побажання про ДУМКИ можу тільки сказати, що особисті потреби вам і надалі доведеться задовольняти особисто.
Цитата
 
 
-1 #7 Дід Панас 13.11.2014, 12:24
Цитую Юрій Красновид:
[
Я хочу чути саме ДУМКИ, а не «пургу». «Пургу» Рахелі, Gary, Андрії (думаю що це одна людина) хай пишуть на парканах. Їй там саме місце. P.S. В тексті можуть бути помилки :lol:
І зовсім випадково ця дискусія виникла під матеріалом про Антона Багаторукого. Чи не випадково 8) ?
Цитата
 

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати