сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У "Комсомольці" спіймали чоловіків, що роздавали людям гроші. ВІДЕО

  • Середа, 22 жовтня 2014, 14:39

groshiПередвиборча агітація

Величезна черга уманчан вчора зібралася в кінотеатрі «Комсомолець» за «білими» конвертами. Працівники-агітатори кандидата в народні депутати Віталія Чудновського роздавали гроші. Про це інформує Вечірня Умань. Інший кандидат в народні депутати, Роман Похольчук та нацгвардієць Тарас Юрченко зняли все на відео та викликали наряд міліції. Затримати вдалося лише двох чоловіків. Решта втікли. Не встигли правоохоронці опитати всіх учасників подій, як на офіційному сайті Блока Петра Порошенка з’явилася офіційна заяву, що це була провокація. 

Про те, що відбувається в стінах кінотеатру «Комсомолець» Роман та Тарас дізналися від свого знайомого, який в той час перебував там.

- Нам зателефонували і повідомили, що в кінотеатрі відбувається підкуп виборців Чудновським. Ми приїхали туди, і почали спостерігати за тим, що відбувається. – розповідає Тарас Юрченко. – Стояв столик за яким сидів чоловік, під столиком повний пакет конвертів, у яких гроші. Поряд сидів ще один дядько, до якого підходили люди, ставили свій підпис і отримували білий конверт.

Хлопці все дійство зняли на відео. Викликали наряд міліції.

- Я почав питати в чоловіків, що тут відбувається. Вони не вимовили ні слова, і почали тікати. Люди із залу, а це більше 200 осіб, також швидко зникли. Нам вдалося затримати лише двох чоловіків. Один з них видавав гроші. – говорить Роман Похольчук.

Одним із затриманих став Віктор Миросенко. Він розповів правоохоронцям, що агітує уманчан голосувати за Віталія Чудновського. Про підкуп виборців нічого не чув.

Чоловік, який видавав гроші, відмовився говорити із правоохоронцями на місці події та навіть не представився...

chydo

 - Ми в кінотеатрі проводили агітаційну роботу. А списки котрі в мене є, то списки наших працівників. – коментує ситуацію Віктор Миросенко. -  З чого було взято, що ми роздавали гроші, не знаю. Те, що зняли хлопці на відео, я не бачив. Очевидно, я тоді вийшов із залу.

Прибули одними з перших на місце події уманські самооборонівці. Вони перевірили слова Віктора Миросенка. З’ясувалося, що в нього були дійсно списки працівників-агітаторів. Та називають дії активістів провокацією. Проте як з’ясувалося, договору оренди кінотеатру укладено не було. І люди з конвертами там знаходилися незаконно.

- Ми зателефонували по декількох номерах із цих списків, і з’ясували, що то дійсно контакти агітаторів, - говорить самооборонівець Юрій Ковтонюк. – Нас попереджали, що сьогодні будуть провокації від Антона Яценка, але ми очікували їх у Родниківці. А сталося вона тут.

Інший чоловік, який видавав гроші у конвертах, відмовився коментувати ситуацію та навіть не представився. Він забажав, щоб допит правоохоронні органи проводили у відділі міліції. Але і там він не розповів, що робив у кінотеатрі «Комсомолець» та чи працює він на штаб Блоку Петра Порошенка та кандидата в народні депутати Віталія Чудновського.

Не встигли опитати правоохоронні органи свідків події, як на офіційному сайті Блоку Петра Порошенка з’явилася заява, що політична сила і кандидат від партії не мають жодного відношення до даної події та вважають дану ситуацію провокацією опонентів.

 

skrin porosnenko

ТАК ХТО Ж ПЛАТИТЬ?

З’ясувати, хто орендував в цей час зал у кінотеатрі «Комсомолець» також  не легко. Директор не знає, хто був у приміщенні, яке їй підпорядковано.

skrin porosnenko1- Наш зал 22 жовтня  о 15,30 мали орендувати представники штабу Блока Петра Порошенка. Але вчора вечорі, 21 жовтня, прийшли люди,представилися працівниками  міського штабу БПП, і сказали, що вони орендували зал,хоча у нас такої домовленості не було, - розповідає директор кінотеатру «Комсомолець» Ірина Утяніна – Оскільки ми постійно співпрацюємо із районним штабом БПП,то ми до них зетелефонували і спитали чи пускати їх. Нам дали добро. Сказали, що оренду пізніше оплатять. А вже коли сталася ця неприємна ситуація, то вже почали говорити, що не знають, хто то був. Та я і сама не знаю, хто були ті люди. Це був вечірній час, і я була вже вдома. За 10 років, які працюю в кінотеатрі, це перший такий випадок. Що це було, ми не знаємо. 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати