сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Герой, що знає ціну життю

  • Субота, 11 жовтня 2014, 20:11

unnamedПередвиборча агітація

 

«Чимало людей сьогодні турбує доля країни і чи не в кожного з нас є бажання змінити її на краще. Для того щоб це зробити – потрібно не говорити, а діяти»

Космина Геннадій Васильович

 

 

Звичайний хлопчина, що ріс на христинівських ланах, пращури якого поховані на христинівський землі залишив найкращі свої дитячі роки тут, на Черкащині та вирішив, як і батько, стати військовим для того, щоб захищати гідність та волю своєї Батьківщини.

 

Космина Геннадій Васильович з самого дитинства мріяв бути схожим на батька, який для всіх оточуючих був прикладом справжньої військової мужності та честі, людиною, добра слава про яку дуже швидко вийшла за межі рідної Христинівки.

 

Згодом, ставши офіцером, Геннадій Васильович виконував інтернаціональні обовязки, за що був нагороджений орденом «Червоної Зірки».

 

Після закінчення Академії Служби Безпеки України був направлений на роботу до Служби Безпеки України.

 

Геннадій Васильович Космина захищав країну від економічних злодіїв та бандитів, що знаходячись при владі, – лізли до кишені звичайних громадян, викривав незаконні фінансові схеми та махінації, за що неодноразово був відзначений державними нагородами.

 

Завдяки своїй сумлінній роботі та моральним якостям був призначений на посаду радника з питань економічної безпеки Кирпи Георгія Миколайовича, який на той час був Міністром транспорту та зв’язку України.

 

У 2000 році заочно закінчив університет імені Тараса Григоровича Шевченка, де отримав юридичну освіту. Жага до знань та нового, постійне прагнення до самовдосконалення у 2010 році знову привели Геннадія Васильовича до студентської лави Харківської Академії Залізничного Транспорту, де він отримав наступну вищу освіту за спеціальністю: менеджер управління.

 

У 2007 році – Геннадій Васильович вийшов у відставку за вислугою років, став пенсіонером Служби Безпеки України та зайнявся власною підприємницькою діяльністю. З того часу йому неодноразово пропонували різноманітні високі посади у державних структурах влади для того, щоб використати ім’я, знання та досвід поважного та відданого офіцера.

 

Однак, колишній офіцер не поступився своєю гідністю, відмовлявся від усіх пропозицій, тому що честь не дозволила йому приймати участь у розколі держави.

 

Саме така віддана та тверда позиція у 2013 році привела його на майдан, де він зі своїми побратимами захищав нашу гідність, боровся з антиконституційними законами, що принижували та ув’язнювали чесних людей, тим самим висловлюючи свою громадянську позицію, виборюючи право на незалежність та волю для нашої держави.

 

Саме тому, не будучи жодного дня представником будь якої політичної сили, не заплямувавши свою репутацію на посадах злочинної влади, маючи гідність та щиру любов до народу він, шляхом самовисування подав свою кандидатуру на вибори до Верховної Ради України. Сьогодні Космина Геннадій Васильович – це кандидат що висловлює власні думки, а не позицію партії чи її лідерів.

 

Він не має героїв та нікому крім народу не винен, не веде порожніх балачок, не обіцяє заради обіцянок, не краде у держави і не купує виборців. Він іде до верховної ради для того, щоб зробити життя в країні гідним, а рідний регіон процвітаючим серцем Європи. Йде для того, щоб воля перемогла! А така перемога стане досяжна лише за участі людей, які розділяють ці погляди.

unnamed 2

Тож якщо людина все своє життя поклала на боротьбу з економічною злочинністю, можна буди впевненим у тому, що вона буде гідним представником нашого регіону у Верховній раді, голосуватиме за совістю та народною волею і аж ніяк не за чиїмось указом чи дивідендом.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати