сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Відтепер Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн

  • Вівторок, 26 вересня 2017, 20:00

dovidkaТепер довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн — безкоштовно, 24/7. Така довідка видається Департаментом інформаційних технологій МВС та сервісними центрами МВС, - інформують сайт міста Умані 04744.info в ТСЦ № 7142 РСЦ Черкаської області.

 

 

Довідка потрібна для: оформлення на роботу, оформлення візи при виїзді за кордон, участі у тендері, здійснення усиновлень та встановлення опіки, оформлення громадянства, поновлення документів, отримання дозволу на володіння зброєю тощо.

 

Запуск послуги Міністерством внутрішніх справ України відбувався спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України за підтримки програми EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа.

 

Щоб замовити Довідку онлайн, необхідно:

— зайти на сайт mvs.gov.ua або hsc.gov.ua;

— зареєструватися через ЕЦП* або BankID;

—заповнити форму, вказавши зручний СЦ МВС;

— отримати повідомлення про готовність документу або перевірити статус готовності довідки онлайн;

— забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС.

 

Довідка про відсутність судимості також необхідна всім учасникам державних тендерів. Тепер більше 200 тисяч учасників системи закупівель Prozorro, які щороку звертаються за Довідкою, зможуть і замовити, і подати довідку онлайн, cкориставшись ЕЦП (електронним цифровим підписом*).

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати