сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
potten

Українців почали штрафувати за авто з іноземними номерами

  • Вівторок, 01 серпня 2017, 16:00

nomeraВ Україні Вищий адміністративний суд ухвалив перше рішення щодо власника авто з іноземними номерами.

 

 

Про це повідомляє Hromadske.ua з посиланням на OpenDataBot.

 

Згідно з рішенням суду, він зобов’язаний виплатити 400 тисяч гривень, що дорівнює 300% податкових зборів, які повинен був заплатити на кордоні. Машину конфісковано.

 

17 березня 2015 року громадянин Азербайджану ввіз на територію України автомобіль Ford Tourneo в режимі тимчасового ввезення до одного року. За рік встановили, що автомобілем керував громадянин України. При ньому була довіреність на право використання транспортного засобу на території України.

 

Наголошується, що українець може проїхати через кордон на автомобілі з іноземними номерами за умови, що поверне її через п’ять днів, за умови проїзду на тому ж митному пункті. Або через 10 днів — якщо проїжджатиме через інший пункт.

 

Іноземець може ввезти на територію України автомобіль для особистого користування терміном на один рік.

 

Обидва варіанти є законними. І до тих пір, поки всі перераховані вище вимоги дотримані, до водіїв не виникає претензій. Однак ні в першому, ні в другому випадку українець не може стати власником такого автомобіля.

 

Іноземець, який приїхав в Україну на особистому авто, повинен використовувати його для особистого користування.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати