сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Отримати біометричний паспорт стало простіше, але не уманчанам

  • Понеділок, 31 липня 2017, 09:00

pasportНа початку червня Європейський союз ввів безвізовий режим для українців. Для того, аби громадянин України міг подорожувати до Європи без віз, потрібен біометричний закордонний паспорт, - повідомляє інформаційно-аналітичний портал UA.NEWS.

 

 

У зв’язку зі зростаючою кількістю бажаючих обзавестися новими документами, команда сервісу iGOV, спільно з Державною міграційною службою (ДМС), розширила географію послуги онлайн-запису для отримання біометричного паспорта. Тепер цю процедуру можна пройти онлайн у Львові, Рівному, Херсоні, Харкові, Вишгороді, Боярці та Борисполі. Раніше послуга працювала лише у Житомирі, Києві, Одесі та Дніпрі.

 

На сьогоднішній день, записатися онлайн через iGov можна у 110 пунктах в Дніпропетровській, Тернопільській, Київській, Львівській, Харківській, Львівській та Херсонській областях.

 

«Тепер до iGov підключено 110 пунктів. Хоча ми усвідомлюємо, що попит все ще значно перевищує пропозицію», – написав координатор проекту iGov Дмитро Дубілет в своєму Facebook.

 

Цей сервіс не дозволяє повністю перенести в онлайн оформлення біометричного закордонного паспорта. З його допомогою можна записатися в електронну чергу і заповнити заздалегідь усі необхідні документи (щоб не робити ксерокопії на місці), а також провести оплату.

 

У листопаді минулого року сервіс iGov завершив інтеграцію з системою ГМС. Це дозволило команді порталу швидше запускати послуги, пов’язані з видачею паспортів й ID-карт по всій країні.

 

Однією з таких послуг стала видача та заміна закордонного паспорта у Києві, а також видача електронного паспорта (ID-карти) при досягненні 16 років.

 

Нагадаємо, 11 червня 2017 року Європейський союз ввів безвізовий режим для України. Громадяни, які мають біометричний паспорт, можуть відвідувати без віз 30 країн Європи.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати