сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Подарунки Президенту. Частина І: сертифікат про висадку оливи та інші подарунки іноземних делегацій

  • Понеділок, 17 липня 2017, 17:30

20106816 330981897336698 2417291429209010546 nПрезидент України Петро Порошенко з 2014-го по 2016 рік отримав безліч подарунків від іноземних делегацій, зокрема, сувенірне яйце з прапорами України та Канади, книгу-альбом про Норвегію, сертифікат на посадку оливи, а також сферичну вазу і набір сувенірних пляшечок. Про це у відповіді на запит УНН повідомили в Адміністрації Президента.

 

 

Президент України з 2014 по 2016 рік включно отримав 284 подарунки, в тому числі від іноземних делегацій.

 

Спікер Сейму Латвії подарував П.Порошенку скляну сріблясту сферичну вазу, канадсько-українська медична місія - сувенірне яйце з прапорами України та Канади. Від делегації Норвегії Президент отримав у подарунок книгу-альбом про Норвегію, а від Литви йому подарували набір сувенірних пляшечок.

 

Голова Єврейського національного фонду Дани Атар подарував Президенту сертифікат на посадку оливи та книгу "…И расцвела Земля".

 

Крім того, П.Порошенко отримав у подарунок дисертацію від діаспори в Литві, від МЗС Латвії – скляну тарілку, а від ЄС – картинку в рамці і малюнок в рамці.

 

Також Президенту України подарували три коробки з металевими емблемами, де дарувальником вказана Польща. З Австрії Порошенко отримав "Ніж" для відкриття листів у футлярі, з Франції - флеш-накопичувач у вигляді автомобіля Червоного Хреста, з Грузії - мозаїку, а з Еміратів – Книгу з Еміратів.

 

Повідомляється, що подарунки, які надійшли на ім’я Президента України П.Порошенка, були передані до фонду Президентів України.

 

Нагадаємо, найбільшим подарунком був найперший подарунок, який коли-небудь отримували президенти України, – величезний килим площею 30 кв. м.

 

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати