сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Подарунки Президенту. Частина І: сертифікат про висадку оливи та інші подарунки іноземних делегацій

  • Понеділок, 17 липня 2017, 17:30

20106816 330981897336698 2417291429209010546 nПрезидент України Петро Порошенко з 2014-го по 2016 рік отримав безліч подарунків від іноземних делегацій, зокрема, сувенірне яйце з прапорами України та Канади, книгу-альбом про Норвегію, сертифікат на посадку оливи, а також сферичну вазу і набір сувенірних пляшечок. Про це у відповіді на запит УНН повідомили в Адміністрації Президента.

 

 

Президент України з 2014 по 2016 рік включно отримав 284 подарунки, в тому числі від іноземних делегацій.

 

Спікер Сейму Латвії подарував П.Порошенку скляну сріблясту сферичну вазу, канадсько-українська медична місія - сувенірне яйце з прапорами України та Канади. Від делегації Норвегії Президент отримав у подарунок книгу-альбом про Норвегію, а від Литви йому подарували набір сувенірних пляшечок.

 

Голова Єврейського національного фонду Дани Атар подарував Президенту сертифікат на посадку оливи та книгу "…И расцвела Земля".

 

Крім того, П.Порошенко отримав у подарунок дисертацію від діаспори в Литві, від МЗС Латвії – скляну тарілку, а від ЄС – картинку в рамці і малюнок в рамці.

 

Також Президенту України подарували три коробки з металевими емблемами, де дарувальником вказана Польща. З Австрії Порошенко отримав "Ніж" для відкриття листів у футлярі, з Франції - флеш-накопичувач у вигляді автомобіля Червоного Хреста, з Грузії - мозаїку, а з Еміратів – Книгу з Еміратів.

 

Повідомляється, що подарунки, які надійшли на ім’я Президента України П.Порошенка, були передані до фонду Президентів України.

 

Нагадаємо, найбільшим подарунком був найперший подарунок, який коли-небудь отримували президенти України, – величезний килим площею 30 кв. м.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати