сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Для росіян введуть обов'язкову реєстрацію

  • Середа, 12 липня 2017, 15:40

kordonДля громадян Росії, які живуть в Україні, введуть обов'язкову реєстрацію та інформування про своє переміщення.

 

 

Про це заявив у понеділок секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

 

"Відповідне доручення РНБО сьогодні дав, вимога про обов'язкову реєстрацію громадян Російської Федерації, які перебувають на території України в місці їхнього тимчасового проживання, також вводиться необхідність подання інформації про переміщення територією України", - сказав Турчинов після засідання РНБО.

 

Відповідні доручення надали винятково з міркувань національної безпеки, також направили до Міністерства закордонних справ, Кабінету міністрів, Міністерства внутрішніх справ, Державної міграційної служби і Державної прикордонної служби.

 

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати