сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Куди українці поїдуть без віз

  • П'ятниця, 26 травня 2017, 15:03

travelДо запровадження безвізового режиму українці найчастіше відвідували такі європейські країни, як Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія та Німеччина.

 

 

Як повідомляє Черкаський край, посилаючись на інформацію Державної прикордонної служби, у 2016 році польський кордон перетнуло близько 10 млн. осіб.

 

Зазвичай українці їхали до великих туристичних міст: Варшави, Кракова, Вроцлава, Любліна та Катовіце. Експерти зазначають, що після запровадження безвізового режиму попит на польський напрям тільки зростатиме.

 

За попередніми оцінками, з червня потік людей на кордоні зросте на 15-20%.

 

Старі міста не лише цікаві для туристів, а й слугують зручними точками транзиту, оскільки звідти можна дешево продовжити свою мандрівку Європою. Наприклад, придбавши авіаквитки Wizzair на серпень, можна за 10-15 євро долетіти з Гданська до Мілана, з Познані до Парижа, з Любліна до Стокгольма.

 

Ще в минулому році лідерами зорганізованого туризму українців були Туреччина і Єгипет. Представники туристичного бізнесу впевнені, що цього року великий попит серед українців матимуть курорти Іспанії, Італії та Греції.

 

«Якщо людина вирішувала за тиждень поїхати до Іспанії чи Греції, то для багатьох віза була перешкодою», – наголошує Директор Центру розвитку туризму в Україні Володимир Царук.

 

Згідно з дослідженням, проведеним аналітичним відділом Асоціації індустрії гостинності України, приблизно 10% туристів, які раніше здійснювали поїздки в Європу, відкладали нові подорожі, очікуючи безвіз.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати