сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Стало відомо, коли заблокують доступ "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс"

  • Вівторок, 16 травня 2017, 21:52

vkУказ президента про розширення санкцій щодо РФ вступить в силу не пізніше 1 червня.

 

 

Про це свідчить порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності, викладений у відповідному указі президента, - пише Українська правда.

 

"Закони України, інші акти Верховної Ради, акти президента України, Кабміну не пізніше ніж у 15-ти денний термін після їх прийняття у встановленому порядку і підписання підлягають оприлюдненню державною мовою в офіційних друкованих виданнях", - йдеться в документі.

 

Водночас, в указі про розширення санкцій сказано, що він набирає чинності з дня його опублікування.

 

Таким чином офіційні друковані видання, якими є "Офіційний вісник України" і газета "Урядовий кур'єр", повинні опублікувати указ до 1 червня.

 

В РНБО і СБУ "Українській правді" заявили, що питаннями реалізації заборон займатиметься Державна служба спецзв'язку та захисту інформації України. По телефону в цьому відомстві відмовилися надати будь-які коментарі.

 

Як відомо, 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, серед яких "Аерофлот", соцмережі "Вконтакте" і "Одноклассники", компанія "Яндекс" тощо.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати