сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

10 фактів про День святого Валентина

  • Вівторок, 14 лютого 2017, 10:00

loveДень святого Валентина у багатьох асоціюється із сердечками та побаченнями. Gazeta.ua пропонує поглянути на це свято в іншому ракурсі і відмічає факти, про які мало хто знає.

 

 

1. Священик Валентин жив у часи імператора Клавдія II Готського. Той вважав, що солдати не повинні мати сім'ї. Валентин продовжував вінчати всіх охочих. За це його арештували і стратили 14 лютого.

 

2. Римо-католицька церква вважає Святого Валентина покровителем психічнохворих. Цього дня німці прикрашають лікарні червоними стрічками.

 

3. У Саудівській Аравії заборонено святкувати День святого Валентина. На думку місцевої влади, це пропагує сексуальну розбещеність.

 

4. В Самборі, Львівської обл. зберігаються мощі Святого Валентина. Папа Римський підтвердив їхню автентичність 1759 року. Але не відомо, чи це той самий Валентин, якого вважають покровителем закоханих.

 

5. Є легенда, що у в'язниці Валентин познайомився з дочкою наглядача Джулією. Перед стратою священик вилікував дівчину від сліпоти й написав дівчині перше послання -валентинку.

 

6. Валентинки посідають друге місце за кількістю продажів. Першими є різдвяні листівки. Валентинки купують здебільшого жінки.

 

7. Крім серця, символами Дня святого Валентина вважають купідона, двох голубів, червоні троянди.

 

8. Немовля - Купідон з крилами та стрілами з луком в руках походить зі стародавнього Риму та є сином богині кохання Венери.

 

9. В День святого Валентина люди найчастіше пропонують своїм коханим одружитися.

 

10. У Нідерландах на День закоханих жінки роблять чоловікам пропозицію руки та серця. Якщо чоловік відмовляє, то повинен подарувати взамін шовкову сукню.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати