сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Як говорити, щоб тебе слухали?

  • Понеділок, 09 січня 2017, 14:05

govoritЗнаєте, яка зброя найсильніша? Ні, не ракети, і не бойові машини. Це слово! Наша мова має величезну силу і здатна на більше, ніж ви думаєте. Але як часто, опиняючись в компанії, або зачитуючи доповідь, або, банально, спілкуючись, ви помічаєте, що вас ніхто не слухає? Або слухає, але неуважно? Сьогодні ми розберемося, чому так відбуватися і як змінити ситуацію. Ми змусимо всіх вас слухати!

 

 

В першу чергу вам потрібно позбутися шкідливих звичок. Отже,...

 

Сім найпоширеніших гріхів у спілкуванні:

 

Перший: Плітки

 

Так-так, як часто ви перемивати комусь кісточки? Але ж знаєте, що це не зовсім етично, точніше - зовсім не етично. Не забувайте: ті, хто бреше з вами, бреше і про вас!

 

Другий: Засудження

 

Людина, яка не приймає інших і засуджує усіх, неприємна у спілкуванні. Вона дратує. Від такої людини хочеться швидше втекти.

 

Третій: Негатив

 

Люди, які в усьому бачать лише негативні фактори, які не вміють радіти і вічно ходять з похмурим виразом обличчя. Сподіваюся, це не ви. Адже з такими точно ніхто не захоче спілкуватися.

 

Четвертий: Скиглення

 

Всі скаржаться, але якщо це стає звичкою, якщо замість того, щоби боротися з труднощами або шукати позитив, людина раз у раз скиглить, її в кінцевому підсумку всі кинуть. Чи помічали, як ми любимо скаржитися на погоду, гроші, проблеми, спорт, одяг. Час викинути цю звичку геть.

 

П'ятий: Звинувачення

 

Люди, які не вміють і не хочуть нести відповідальність, не заслуговують на повагу і слухати їх точно ніхто не буде. Це складно - брати на себе відповідальність за свої дії, ще важче - за чужі. Але повірте, це одна з найкорисніших навичок в житті.

 

Шостий: Прикрашання

 

Якщо просто - брехня. Рано чи пізно вся брехня вилазить назовні й тоді людина втрачає репутацію. Брехати погано! Адже вас ще в дитинстві так вчили.

 

Сьомий: Догматизм

 

Зсув фактів і думок. Ми не любимо, коли нам нав'язують свою думку. І кажуть про особистісні переконання, як про святу істину. Не забувайте розділяти сам факт від свого сприйняття цього факту.

 

На що ж варто замінити ці шкідливі звички?

 

Нам знадобитися проста формула:

 

Щирість + Автентичність + Чесність + Любов

 

Тільки так ви заслужите повагу і увагу всіх слухачів.

 

Ставте ваші лайки і робіть репости, якщо хочете побачити продовження цього матеріалу. Будьте впевненіші і у вас все вийде!

 

Матеріал написано на основі лекцій TED.

Автор – Marina Kaplun

Джерело - UA Modna

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати