сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
aweer
 
copycenter

 

Де в Україні найвища ялинка?

  • Середа, 04 січня 2017, 12:00

elkaУ всіх містах України сяють новорічні ялинки, створюючи святковий настрій для місцевих жителів. Тож УНН склав рейтинг зелених красунь та визначив, де ж встановили найвищу ялинку в Україні.

 

 

Так, найвищою ялинкою цього року, як і минулого року, стала ялинка у Харкові, побивши свій минулорічний рекорд на 70 сантиметрів. Її висота становить 36,7 м.

 

Друге місце посіла новорічна красуня у Чернівцях, сягнувши 30 метрів. У Чернівецькій міській раді розповіли, що ялинка цього року жива та була привезена із карпатських лісів.

 

На третьому місці опинилися ялинки Києва, Рівного та Луганська. Всі три дерева мають висоту 26 метрів.

 

Найпопулярнішою висотою обласних ялинок цього року стала висота 20 метрів. Такі дерева уже стоять у Львові, Кропивницькому, Одесі, Ужгороді, Запоріжжі, Херсоні та Луцьку.

 

18-метрові зелені красуні стоять на головних площах Житомира, Чернігова, Тернополя, Маріуполя, Миколаєва та Івано-Франківська. І, водночас, такі новорічні дерева є найнижчими у рейтингу.

elka2

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати