сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Як створити новорічний настрій, якщо його немає: кілька простих порад

  • Субота, 31 грудня 2016, 16:57

nGЧим ближче до Нового року, тим частіше ви чуєте від оточуючих: «Настрій геть не святковий, не новорічний…” І розумієте, що за повсякденними справами і турботами і вам також не до свята.

 

 

Однак, варто докласти зовсім трохи зусиль, і ви зможете отримати справжнє задоволення від наближення найбільш казкового свята в році. Видання Про Все, з посиланням на Подробиці ділиться простими порадами, як створити собі новорічний настрій

 

Прикрасьте оселю. Пов’яжіть бантики з мішури на гілки кімнатних рослин. Прикрасьте ялинку, не забувайте про гірлянди – вони гарні не тільки на ялинці. Чарівне мерехтіння різнокольорових лампочок у напівтемряві кімнати додає відчуття казки.

 

Розставте по оселі гарні вази із мандаринами. Запах мандаринів творить дива і здатний викликати новорічний настрій навіть посеред літа. Вази також можна прикрасити мішурою, а кілька мандаринів для краси огорніть фольгою.

 

Проведіть передсвятковий вечір, передивляючись новорічні фільми. Наприклад, «Сім’янин» – чудове кіно про родинні цінності, або ж чудова мультипрілакційна казка «Різдвяна історія» з майже непізнаваним Джимом Керрі.

 

А ще – займіться вибором новорічних подарунків для рідних та друзів, продумайте, що й кому подарувати.

 

У гонитві за новорічним настроєм головне не перестаратися. Якщо вам все-таки не вдалося підняти настрій, то зачекайте трохи, можливо ваша мить ще не настала.

 

Не дайте собі загрузнути в рутині буденності і створіть собі та своїм близьким новорічний настрій.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати