сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-
doctor pro 1

Як створити новорічний настрій, якщо його немає: кілька простих порад

  • Субота, 31 грудня 2016, 16:57

nGЧим ближче до Нового року, тим частіше ви чуєте від оточуючих: «Настрій геть не святковий, не новорічний…” І розумієте, що за повсякденними справами і турботами і вам також не до свята.

 

 

Однак, варто докласти зовсім трохи зусиль, і ви зможете отримати справжнє задоволення від наближення найбільш казкового свята в році. Видання Про Все, з посиланням на Подробиці ділиться простими порадами, як створити собі новорічний настрій

 

Прикрасьте оселю. Пов’яжіть бантики з мішури на гілки кімнатних рослин. Прикрасьте ялинку, не забувайте про гірлянди – вони гарні не тільки на ялинці. Чарівне мерехтіння різнокольорових лампочок у напівтемряві кімнати додає відчуття казки.

 

Розставте по оселі гарні вази із мандаринами. Запах мандаринів творить дива і здатний викликати новорічний настрій навіть посеред літа. Вази також можна прикрасити мішурою, а кілька мандаринів для краси огорніть фольгою.

 

Проведіть передсвятковий вечір, передивляючись новорічні фільми. Наприклад, «Сім’янин» – чудове кіно про родинні цінності, або ж чудова мультипрілакційна казка «Різдвяна історія» з майже непізнаваним Джимом Керрі.

 

А ще – займіться вибором новорічних подарунків для рідних та друзів, продумайте, що й кому подарувати.

 

У гонитві за новорічним настроєм головне не перестаратися. Якщо вам все-таки не вдалося підняти настрій, то зачекайте трохи, можливо ваша мить ще не настала.

 

Не дайте собі загрузнути в рутині буденності і створіть собі та своїм близьким новорічний настрій.

Loading...

Тимчасово на сайті 04744.info відключено можливість коментування матеріалів незареєстрованими користувачами. Для зареєстрованих користувачів така можливість продовжує функціонувати, проте додалось висвітлення додаткової інформації про користувача - його IP та імейлу. Сподіваємось, така політика сайту стосовно коментування звільнить наш ресурс від надміри чорного піару.

Логін

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати